Profilo FRSA325B 8 Programlı 66 Lt Premium Ankastre Fırın

Henüz yorum yok Yorum Yaz

Profilo FRSA325B 8 Programlı 66 Lt Premium Ankastre Fırın

Çok Yakında Turkcell Pasaj' da

İdeal Pişirme Sağlayan 3 Boyutlu Hava Dağılımı

3D sıcak hava özelliği sayesinde fırının içindeki sıcak havanın tüm katlara eşit olarak dağılmasını sağlar. Bu sayede yiyeceklerin her tarafı eşit olarak pişerken tepsiyi ters çevirme veya alt/üst etme gibi sorunlar da ortadan kalkar.

Hijyenik Kullanım Sağlayan Kontrol Düğmeleri

Push-up kontrol düğmeleri kullanılmadığında kontrol paneline gömülebilir niteliktedir. Bu özel tasarım düğmelerin kirlenmesini önleyerek hijyenik bir kullanım sunar. Ayrıca bu özellik fırın çalıştığı sırada çocukların düğmeleri ile oynayarak ayarları değiştirmesini de engeller

Az Enerji ile Yüksek Pişirme Performansı

A enerji sınıfı pişirme sağlayan Profilo FRSA325B ankastre fırın, minimum enerji tüketimi ile yüksek pişirme performansı gösterir. Bu sayede fırınınızı dilediğiniz zaman elektrik faturasını düşünmeden kullanabilirsiniz.

Kendini Temizleyebilen Arka Panel

Kolay temizlik fonksiyonu sayesinde arka panelde yer alan fan çalışarak fırının iç yüzeyine yapılan yağ ve yemek artıklarının çözünmesini sağlar. Ayrıca tamamen çıkarılabilir özellikte olan fırın kapağının iç camı kolay temizlik olanağı sunar.

Eşsiz Lezzet Buharı Fonksiyonu

Profilo tarafından geliştirilen özel tasarım sayesinde fırın içinde pişmekte olan yiyeceklere ekstra buhar verilir. Böylece yiyeceklerin içinin sulu kalması sağlanırken dışı çıtır olur.

Zaman Tasarrufu Sunan Hızlı Isıtma Özelliği

Ön ısıtmanın gerekli olduğu tariflerde zamandan tasarruf etmenizi sağlayan hızlı ısıtma özelliği ile dikkat çeken Profilo FRSA325B ankastre fırın, yemek pişirmeyi pratik ve zahmetsiz bir hale getirir.

Isınmayan Cam Kapak ile Güvenli Kullanım

Profilo FRSA325B ankastre fırının kapağı iki farklı cam bölmeden oluşur. İç kısımda kalan cam bölme, fırının iç ısısını muhafaza ederek yiyeceklerin tam kıvamında pişmesi sağlarken dış kısımdaki cam ise maksimum 50 derece ısıya ulaşarak güvenli bir kullanım sağlar.

LED Dokunmatik Ekran ile Konforlu Kullanım

8 farklı pişirme fonksiyonundan dilediğinizi seçebileceğiniz, zamanlayıcıyı aktif edebileceğiniz ve ek ayarlar yapabileceğiniz LED göstergeli dokunmatik ekran sayesinde Profilo FRSA325B ankastre fırını dilediğini gibi kontrol edebilirsiniz.

Teknik Özellikler

  • Fırın Tipi: Ankastre
  • Hacim: 66 Lt
  • Fonksiyon Sayısı: 9 adet
  • Enerji Sınıfı: A
  • Enerji Tüketimi: 0,98 kWh/Çevrim
  • Kapak Sayısı: 1 adet
  • Hızlı Isıtma: Var
  • Zamanlayıcı: Var
  • Aydınlatma: Var
  • Saat: Var

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
PROFİLO FRSA325B 8 PROGRAMLI 66 LT PREMİUM ANKASTRE FIRIN
Üretim Yeri
Türkiye
Enerji Tüketimi (kwh/çevrim)
0.98 KWH
Hacim (lt)
66 LT
Kullanılabilir Hacim
66
Program Sayısı
BELİRTİLMEMİŞ
Fırın Genişliği
59.4 CM
Yıllık Enerji Tüketimi (kwh)
0.98 KWH
Ürün Tipi
ANKASTRE
Marka
PROFİLO
Desi
64
Ana Renk
BEYAZ
Renk
BEYAZ
Garanti Süresi
2 YIL
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
PASAJ
Marka
PROFİLO
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok