Altus Al 555 GD Tam Boy Fırın

Henüz yorum yok Yorum Yaz

Altus Al 555 GD Tam Boy Fırın

Çok Yakında Turkcell Pasaj' da

Yeni Nesil Ocaklı Tam Boy Fırın

Üst kısmında 4 gözlü doğalgaz ocağının yer aldığı, alt kısmında ise 65 litre hacimli fırın bölümünün bulunduğu Altus Al 555 GD, tüm pişirme grubu cihazlara tek seferde sahip olma ayrıcalığı sunar.

Tek Tuşla Kontrol Avantajı

Birçok hazır pişirme modu bulunan Altus Al 555 GD tam boy fırın sadece tek bir ayar düğmesi ile kontrol edilir. Söz konusu düğme sayesinde fırın içi ısı, alt/üst bölmelerin çalışması ve Turbo modu aktif etme gibi seçimler yapabilir, yiyeceklerinizi tam kıvamında pişirebilirsiniz.

Yiyecekleri Sıcak Tutan Tepsi Saklama Çekmecesi

Altus Al 555 GD tam boy fırının alt kısmında yer alan ve iç ısısı sayesinde pişen yiyecekleri sıcak tutan tepsi saklama çekmecesi, ayrıcalıklı bir kullanım sunar. Bu çekmece sayesinde fırında pişirdiğiniz yiyecekleri servise kadar sıcak tutabilirsiniz.

Fırın İçi Özel Aydınlatma Sistemi

Altus Al 555 GD fırının üst kısma konumlandırılan aydınlatma elemanları sayesinde pişen yiyecekler tüm detayları ile takip edilebilir. Ayrıca fırın kapağının belirli bir süre boyunca açılmaması gereken yiyecekleri pişirirken de büyük bir avantaj sağlar.

Emaye Izgaralı İdeal Pişirme Gözleri

Altus Al 555 GD tam boy fırının dahili ocak bölümünde yer alan emaye ızgaralar hem ısı dağılımı hem de kolay temizlik açısından büyük bir avantaj sağlarken farklı büyüklüklerdeki pişirme gözleri her boyuttaki pişirme gereçlerini güvenli bir şekilde kullanma imkânı tanır.

Türk Kahvesi Tutkunlarına Özel Kahve Adaptörü

Tencerelerin kaymasını önleyen ızgaraları ile dikkat çeken Altus Al 555 GD solo fırın, emaye kahve adaptörü ile birlikte gelir. Bu adaptör sayesinde büyük-küçük tüm cezveleri kullanabilir, ateşe direkt temas etmemesi gereken pişirme gereçleri ile benzersiz lezzetlere imza atabilirsiniz.

Herkese Hitap Eden Kontrol Paneli

Hem ocak bölümünün hem de fırın bölümünün kontrol edildiği ısı ayar düğmelerinin yer aldığı panel, kullanıcı dostu tasarımı ile herkese hitap eder. Bu düğmeler sayesinde ocak gözlerini ve fırını ihtiyaç duyduğunuz şekilde çalıştırabilirsiniz.

Teknik Özellikler

  • Fırın Tipi: Solo
  • Hacim: 65 Lt
  • Enerji Sınıfı: A
  • Kapak Sayısı: 1 Adet
  • Izgara: Var
  • Aydınlatma: Var
  • Ocak Tipi: Doğalgaz
  • Ocak Göz Sayısı: 4 Adet
  • Gaz Emniyet Sistemi: Var

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
ALTUSAL 555 GD A ENERJİ SINIFI 65 LT TAMBOY FIRIN DOĞALGAZ AL 555 GD
Üretim Yeri
Türkiye
Enerji Tüketimi (kwh/çevrim)
29 W
Hacim (lt)
65 LT
Kullanılabilir Hacim
65 LT
Program Sayısı
YOK
Fırın Genişliği
65 CM
Yıllık Enerji Tüketimi (kwh)
BELİRTİLMEMİŞ
Ürün Tipi
SOLO
Marka
ALTUS
Desi
140
Ana Renk
BEYAZ
Renk
BEYAZ
Garanti Süresi
2 YIL
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
PASAJ
Marka
ALTUS
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok