Altus Al 555 GSD 4 Gözlü Turbo Fırın

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirimin bitmesine
kaldı.
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Geniş Hacimli Tam Boy Fırın

Altus Al 555 GSD solo fırın, 65 litrelik fırın haznesi, dahili 4 gözlü ve doğalgazlı ocağı ile her çeşit pişirme aktivitesini tek bir cihaz ile gerçekleştirme avantajı sunar. Bu tasarım sayesinde fırın yemeklerinden hamur işlerine, kızartmalardan tencere yemeklerine kadar dilediğiniz her türlü yiyeceği tam kıvamında pişirebilirsiniz.

Avantaj Sağlayan Cam Kapak

Temperlenmiş camdan üretilen fırın kapağı hem hijyenik bir kullanım sunar hem de pişmekte olan yiyecekleri fırın kapağını açmak zorunda kalmadan takip etme ayrıcalığı sağlar. Bu sayede kek gibi hassas yiyeceklere zarar vermeden pişirebilirsiniz.

Her Tür Tarife Uygun Tepsi Modelleri

Altus Al 555 GSD solo fırın, ızgara, derin tepsi ve standart fırın tepsisi ile birlikte gelir. Bu tepsiler sayesinde sulu fırın yemeklerinden böreklere kadar hemen her türlü yiyeceği ek pişirme kabına ihtiyaç duymadan pişirebilirsiniz.

Tam Kıvamında Pişirme Sağlayan Turbo Fırın Tasarımı

Turbo bir fırın olan Altus Al 555 GSD, alt ve üst ısıtıcının yanı sıra arka kısımda yer alan fanı da aynı anda çalıştırır. Böylece fırının iç haznesindeki her bir nokta eşit derecede ısınır ve ulaşılan ısı pişirme süresi sonuna kadar sabit kalır.

Yiyecekleri Sıcak Tutan Saklama Bölmesi

Fırının alt kısmında yer alan kapaklı saklama bölmesi, pişen yemeklerin ısısını koruyarak servise kadar sıcak kalmalarını sağlar. Hem zaman hem de enerji tasarrufu sağlayan bu bölme, yiyeceklerin tekrar tekrar ısıtılarak lezzet kaybetmesini de önler.

Gaz Kesme Emniyetli Ocak Avantajı

Altus Al 555 GSD solo fırının üst kısmında yer alan ocak, pişirme gözlerindeki ateşin sönmesi durumunda devreye giren gaz kesme emniyeti ile ciddi kazaların meydana gelme riski ortadan kaldırır.

Ergonomik Kontrol Düğmeleri

Fırının ön panelinde yer alan ve hem fırından hem de ocak bölmesinden uzakta konumlandırıldığı için ısınmayan kontrol düğmeleri, ocak ve fırını dilediğiniz gibi kullanmanızı sağlar.

Teknik Özellikler

  • Fırın Tipi: Solo
  • Hacim: 65 Lt
  • Enerji Sınıfı: A
  • Kapak Sayısı: 1 Adet
  • Izgara: Var
  • Aydınlatma: Var
  • Ocak Tipi: Doğalgaz
  • Ocak Göz Sayısı: 4 Adet
  • Gaz Emniyet Sistemi: Var

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.