Altus Al 555 GSD 4 Gözlü Turbo Fırın

Henüz yorum yok Yorum Yaz

Altus Al 555 GSD 4 Gözlü Turbo Fırın

Çok Yakında Turkcell Pasaj' da

Geniş Hacimli Tam Boy Fırın

Altus Al 555 GSD solo fırın, 65 litrelik fırın haznesi, dahili 4 gözlü ve doğalgazlı ocağı ile her çeşit pişirme aktivitesini tek bir cihaz ile gerçekleştirme avantajı sunar. Bu tasarım sayesinde fırın yemeklerinden hamur işlerine, kızartmalardan tencere yemeklerine kadar dilediğiniz her türlü yiyeceği tam kıvamında pişirebilirsiniz.

Avantaj Sağlayan Cam Kapak

Temperlenmiş camdan üretilen fırın kapağı hem hijyenik bir kullanım sunar hem de pişmekte olan yiyecekleri fırın kapağını açmak zorunda kalmadan takip etme ayrıcalığı sağlar. Bu sayede kek gibi hassas yiyeceklere zarar vermeden pişirebilirsiniz.

Her Tür Tarife Uygun Tepsi Modelleri

Altus Al 555 GSD solo fırın, ızgara, derin tepsi ve standart fırın tepsisi ile birlikte gelir. Bu tepsiler sayesinde sulu fırın yemeklerinden böreklere kadar hemen her türlü yiyeceği ek pişirme kabına ihtiyaç duymadan pişirebilirsiniz.

Tam Kıvamında Pişirme Sağlayan Turbo Fırın Tasarımı

Turbo bir fırın olan Altus Al 555 GSD, alt ve üst ısıtıcının yanı sıra arka kısımda yer alan fanı da aynı anda çalıştırır. Böylece fırının iç haznesindeki her bir nokta eşit derecede ısınır ve ulaşılan ısı pişirme süresi sonuna kadar sabit kalır.

Yiyecekleri Sıcak Tutan Saklama Bölmesi

Fırının alt kısmında yer alan kapaklı saklama bölmesi, pişen yemeklerin ısısını koruyarak servise kadar sıcak kalmalarını sağlar. Hem zaman hem de enerji tasarrufu sağlayan bu bölme, yiyeceklerin tekrar tekrar ısıtılarak lezzet kaybetmesini de önler.

Gaz Kesme Emniyetli Ocak Avantajı

Altus Al 555 GSD solo fırının üst kısmında yer alan ocak, pişirme gözlerindeki ateşin sönmesi durumunda devreye giren gaz kesme emniyeti ile ciddi kazaların meydana gelme riski ortadan kaldırır.

Ergonomik Kontrol Düğmeleri

Fırının ön panelinde yer alan ve hem fırından hem de ocak bölmesinden uzakta konumlandırıldığı için ısınmayan kontrol düğmeleri, ocak ve fırını dilediğiniz gibi kullanmanızı sağlar.

Teknik Özellikler

  • Fırın Tipi: Solo
  • Hacim: 65 Lt
  • Enerji Sınıfı: A
  • Kapak Sayısı: 1 Adet
  • Izgara: Var
  • Aydınlatma: Var
  • Ocak Tipi: Doğalgaz
  • Ocak Göz Sayısı: 4 Adet
  • Gaz Emniyet Sistemi: Var

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
ALTUSAL 555 GSD A ENERJİ SINIFI 4 GÖZÜ GAZLI TURBO FIRIN DOĞALGAZ AL 555 GSD
Üretim Yeri
Türkiye
Enerji Tüketimi (kwh/çevrim)
BELİRTİLMEMİŞ
Hacim (lt)
60
Kullanılabilir Hacim
80
Program Sayısı
YOK
Fırın Genişliği
BELİRTİLMEMİŞ
Yıllık Enerji Tüketimi (kwh)
BELİRTİLMEMİŞ
Ürün Tipi
SOLO
Marka
ALTUS
Desi
140
Ana Renk
GRİ
Renk
GRİ
Garanti Süresi
2 YIL
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
PASAJ
Marka
ALTUS
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok