Altus AL 565 GS Ocaklı Fırın

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirim Bitiş Tarihi: 01.06.2022
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Evinizin Tüm İhtiyacı

Fırın ve ocak özellikleri sayesinde evinizin tüm ihtiyacını gidermek için tasarlamış olan model, ailenize ve sevdiklerinize lezzetli yiyecekler hazırlamanızı mümkün hale getirir. 1 gözü elektrikli ve 3 gözlü gazlı olan ocağı geniş kullanım alanı sağlar. Bu sayede olası gaz kesintilerinde yemeğinizi hazırlayabilirsiniz.


Geniş İç Hacim

Geniş iç hacmi olan fırın sayesinde tek seferde birden fazla yemeği aynı anda hazırlayıp zengin bir sofra kurabilirsiniz. Böylece hem zamandan hem de enerjiden tasarruf edebilirsiniz.

Şık ve Zarif Tasarım

Ocaklı fırının şık görünümü mutfağınızı daha güzel hale getirir ve diğer beyaz eşyalar ile bir bütün halinde olur. Herkesin kolayca kullanabilmesi için pratik olacak şekilde tasarlanan modelin düğmeleri üzerinden fırın ve gaz için ısı ayarı yapılabilir.

Düşük Enerji Tüketimi

A+ sınıfı olması sayesinde kullanım sırasında çok düşük enerji tüketen ocaklı fırın, faturalarınızın daha düşük gelmesine yardımcı olur. Hızlı ısınma özelliği sayesinde yemeklerinizi pişirmek için bekleyip zaman kaybetmezsiniz.

Üst Düzey Güvenlik

Gaz emniyeti bulunan ocaklı fırın, ev sakinlerini ve çocuklarınızı olası risklere karşı korur. Ek olarak fırın bölümü ısıyı dışarı vermeyerek güvenliği üst düzeyde tutar. Fırın ısısının içeride kalması enerji tasarrufu da sağlar.

İdeal Yemek Pişirme

Fırın bölmesinde bulunan özel fan sayesinde ısı dağılımı tüm fırına eşit şekilde yapılır. Böylece tüm yemekleriniz dengeli şekilde pişer ve daha lezzetli olur.

4 Farklı Pişirme Fonksiyonu

Fırının 4 farklı pişirme fonksiyonuna sahip olması birbirinden farklı yemekleri yapmayı kolaylaştırır. Yemeğin türüne göre pişirme ayarı seçerek mutfaktaki işinizi azaltabilirsiniz.

Fırın İçi Aydınlatma

Fırında yaptığınız yemeklerin pişip pişmediğini aydınlatma sistemi sayesinde fırının kapağını açmadan kolayca anlayabilirsiniz. Bu sayede ısıyı içerde tutarak pişme süresini kısaltıp enerjiden de tasarruf edebilirsiniz.

Teknik Özellikler

  • Pişirme Fonksiyonu : 4
  • Fırın Tipi : Solo
  • Enerji Sınıfı : A+
  • Izgara Özelliği : Var
  • Ürün Boyutları : 60x60x85
  • Kapasite : 65 lt
  • Aydınlatma : Var

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
AL 565 GS
Üretim Yeri
Türkiye
Enerji Sınıfı
A
Enerji Tüketimi (kwh/çevrim)
YOK
Elektrikli Ocak Gözü
VAR
Gazlı Ocak Gözü
VAR
Hacim (lt)
65 LT
Kullanılabilir Hacim
65 LT
Kullanım Şekli
SOLO
Program Sayısı
YOK
Fırın Genişliği
60 CM
Yıllık Enerji Tüketimi (kwh)
2.9 KWH
Ürün Tipi
SOLO
Marka
ALTUS
Desi
60
Ana Renk
GÜMÜŞ
Renk
GÜMÜŞ
Garanti Süresi
3 YIL
Sub Kategori
TDA
Marka
ALTUS
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok