Profilo FRMS144HBL Solo Fırın

Henüz yorum yok Yorum Yaz

Profilo FRMS144HBL Solo Fırın

Çok Yakında Turkcell Pasaj' da

Kullanım Kolaylığı Sağlayan İç Hacim

Profilo FRMS144HBL solo fırının iç hacmi aynı anda birkaç tepsi ile farklı yemekleri pişirmeye olanak tanıyacak şekilde 66 litredir. Oldukça geniş bir alan sunan bu tasarım sayesinde bal kabağı, hindi gibi büyük ebatlı gıdaları pişirmek de mümkündür.

Enerji Tasarruflu Pişirme Ayrıcalığı

A enerji sınıfı pişirme performansı sayesinde mümkün olduğu kadar az enerji tüketerek pişirme yapar. Bu sayede elektrik faturasını düşünmeden yen tarifler deneyebilir, favori fırın yemeklerinizi rahatlıkla hazırlayabilirsiniz.

Kendini Temizleyebilen Fırın Arka Paneli

Fırının arka panelinde yer alan fan, kendini temizleme özelliği sayesinde sıcak hava yayarak fırının iç duvarlarına bulaşan yemek ve yağ partiküllerinin çözünmesini sağlar. Böylece fırın temizliği için saatler ve ekstra enerji harcamak zorunda kalmazsınız.

Yiyecekleri Sıcak Tutan Çekmece

Fırının hemen alt kısmında yer alan tepsi saklama çekmecesi, fırında pişen yiyeceklerin ısısını kaybetmemesini sağlar. Bu sayede çok miktardaki börek gibi yiyecekler pişerken ilk çıkan tepsinin soğuması önlenir.

Özel Pişirme Programları

Lezzetli yemekler hazırlama avantajı sunan 8 farklı pişirme programının yer aldığı Profilo FRMS144HBL solo fırın, Turbo mod ve pizza pişirme fonksiyonuna da sahiptir.

Cam Kapaklı Şık Ocak Tasarımı

4 farklı pişirme gözü bulunan ve cam kapağı ile şık bir görünüm sunan Profilo FRMS144HBL solo fırının ocak kısmı, sade, güvenli ve pratik bir kullanım süreci vadeder. Bu sayede dilediğiniz ocak gözünü tek tuşla açabilir, hazırlayacağınız yemek türüne göre farklı ısı seviyelerini seçebilirsiniz.

Otomatik Gaz Kesme Emniyeti Avantajı

Olası kazaların önüne geçmek için tasarlanan otomatik gaz kesme emniyeti, yemek taşması ve rüzgar sonucunda ateşi sönen ocaklara giden gazı keserek büyük kazaların meydana gelme ihtimalini ortadan kaldırır.

Teknik Özellikler

  • Fırın Tipi: Solo
  • Hacim: 66 Lt
  • Fonksiyon Sayısı: 8
  • Kapak Sayısı: 1
  • Enerji Sınıfı: A
  • Enerji Tüketimi: 0,98 kWh
  • Ocak Tipi: LPG
  • Ocak Göz Sayısı: 4
  • Wok Gözü: Var

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
PROFİLO FRMS144HBL SOLO FIRIN
Üretim Yeri
Türkiye
Enerji Tüketimi (kwh/çevrim)
0.98 KWH
Hacim (lt)
66 LT
Kullanılabilir Hacim
66
Program Sayısı
8
Fırın Genişliği
60 CM
Yıllık Enerji Tüketimi (kwh)
0.98 KWH
Ürün Tipi
SOLO
Marka
PROFİLO
Desi
102
Ana Renk
BEYAZ
Renk
BEYAZ
Garanti Süresi
2 YIL
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
PASAJ
Marka
PROFİLO
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok