Airfel LTXN25U 9.000 Btu Dc A++ 5114650015786 İnverter Klima

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Çok Yakında Turkcell Pasaj' da
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Homojen Isı Dağılımı

Otomatik dikey üfleme özelliğine sahip olan inverter klima, çalıştığı ortamın daha hızlı ve daha eşit bir şekilde soğumasını ve ısınmasını sağlar. Böylece daha kısa sürelerde ve en konforlu şekilde istediğiniz sıcaklığı elde edebilirsiniz.

Yüksek Performans

İnverter klima, eksi 15 derecede dahi etkili ve hızlı bir soğutma yapmanıza imkan verir. Aynı zamanda daha soğuk iklim şartları için oldukça ideal olan ürün, yüksek performanslı bir kullanım sağlar.

Turbo ve İnverter Teknolojisi

Üstün özelliklere sahip klima, inverter ve turbo teknolojisine sahiptir. Bu özellik sayesinde daha hızlı soğutma ve ısıtma gerçekleştiren inverter klima, tasarruflu bir kullanım sergiler.

Düşük Ses ile Çalışma

Oldukça sessiz çalışan inverter klima, 30 dB ses seviyesi ile yüksek performans sunar. Böylece uzun çalışma sürelerinde dahi ortamda bulunan kişileri rahatsız etmez.

Tasarruflu Kullanım

A++ enerji sınıfına sahip inverter klima, kaliteli ve yüksek performans sağlarken aynı zamanda enerji tasarrufuna imkan verir. Bu sayede yüksek enerji tüketmeden hem bütçenizi hem de doğayı korur.

Garantili Kullanım Ömrü

İnverter klima, sahip olduğu güvenceli kullanım özellikleri sayesinde oldukça uzun ömürlüdür. Böylece dilediğiniz ısıyı masrafsız ve zahmetsiz şekilde elde etmenizi sağlar.

İdeal Boyutlar

En kaliteli malzemeler ile üretilen inverter klima, tüm ev tiplerine uygun ideal boyutlar ile tasarlanmıştır. Sahip olduğu şık tasarım, ideal ağırlık ve boyutları ile konforlu bir kullanım sunar.

Teknik Özellikler

  • Hava Debisi (L/M/H) (m3/h): İç Ünite 420/320/270
  • Ses Seviyesi (dBA):  İç Ünite 40/34/29.5
  • Ses Seviyesi (dBA): Dış Ünite 55,5
  • Isıtma Kapasitesi (kW): 2,93
  • Soğutma Kapasitesi (kW): 2,6
  • Soğutma Enerji Etiketi: A++
  • Enerji Sınıfı Isıtma: A+
  • Tip: Ev Tipi Klima

Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok