Airfel LTXN35U A++ 12000 BTU AIR-LTX Inverter Duvar Tipi Klima

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Daha Fazla Tasarruf

A sınıfı inverter klimalara göre %20 daha fazla enerji tasarrufu sağlayan Airfel LTXN 35 klima, hem faturalara hem doğaya katkıda bulunur. Yaşam alanlarını homojen bir şekilde ideal sıcaklığa kavuştururken hızlı ısıtma ve soğutma özellikleriyle ön plana çıkar.

Otomatik Dikey Üfleme Özelliği

Airfel LTXN 35 klima otomatik dikey üfleme özelliğine sahiptir. Bu özellik, sıcaklığı ortama eşit bir şekilde yayarak odanın her köşesini aynı seviyede ısıtmaya/soğutmaya yardımcı olur.

Yüksek Derecede Çalışma Performansı

-15 dereceye kadar soğutma özelliğine sahip olan bu klima, yüksek derecede çalışma performansı ile dilediğiniz sıcaklık derecesine hızlı bir şekilde ulaşmanızı sağlar.

Sessizliğin ve İdeal Sıcaklığın Keyfi

Maksimum 41 dB ses seviyesi ile çalışan Airfel LTXN 35 klima, düşük ses seviyesi ile sizi ve çevrenizi rahatsız etmez. Düşük ses seviyesi ile sessizliğin ve ideal sıcaklığın keyfini çıkarabilirsiniz. 

Inverter Teknolojisi & Turbo Fonksiyonlar

Inverter teknolojisiyle turbo fonksiyonu bir arada sunan ve 12000 BTU kapasiteye sahip olan Airfel LTXN 35 klima, hızlı ısıtma ve soğutma özelliğine sahiptir. Böylece yaşam alanlarınız ideal sıcaklığa birkaç dakikada ulaşır.

Stand By Modu

Airfel LTXN 35 klima, sadece 1 W enerji tüketimi ile oda sıcaklığını sabit tutan Stand By teknolojisine sahiptir.

Arıza Teşhis Sistemi

Arıza teşhis sistemine sahip olan bu klima, çalışma fonksiyonlarında oluşabilecek herhangi bir problemi arıza kodu ile kullanıcıya aktarır. Böylelikle klimada meydana gelen arızanın ne anlama geldiğini bilir, daha hızlı servis hizmeti alabilirsiniz.

Antibakteriyel Etkiye Sahip Filtre

Cold Catalyst Filtre özelliğine sahip Airfel LTXN 35 klima, sağlığa zararlı gaz ve kokuları parçalayarak yok eder. Antibakteriyel etkiye sahip olan bu filtre, sizin ve çevrenizdekilerin sağlığını korumaya yardımcı olur.

Teknik Özellikler

  • Otomatik Dikey Üfleme Özelliği
  • -15 Dereceye Kadar Çalışabilme
  • Ses Seviyesi (dBA) İç Ünite 41/36/28
  • Soğutma / Isıtma Kapasitesi: 12000 (BTU/h)
  • Stand By Mod
  • Arıza Tanımlama
  • Turbo Modu
  • Cold Catalyst Filter
  • A++ Enerji Sınıfı

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.