Airfel LTXN71U A++ 24000 BTU Duvar Tipi Inverter Klima

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Homojen Dağılan İç Mekân Sıcaklığı

Airfel LTXN71U model klima, dikey hava salınımı özelliği sayesinde mekân içerisine havayı homojen bir şekilde dağıtır. Soğuk ve sıcak dengesini tüm odaya en yüksek performansla yayar.

Sıcak Havalarda Etkili Ferahlık

Airfel LTXN71U klima, dış ünitede -15 ilâ 50 derece çalışma sıcaklık aralığına sahiptir. Inverter teknolojisi sayesinde kaliteli bir çalışma performansı sergileyen klima, tüm mekânda istenilen sıcaklığı sağlar.

Gizli Gösterge ve Uzaktan Kumanda

Airfel LTXN71U A++ 24000 BTU duvar tipi inverter klima üzerinde, klima kapalıyken görünmeyen gizli gösterge ekranı mevcuttur. Klima çalıştığında aktif olan gizli gösterge sayesinde cihaz daha minimal ve şık bir görünüme sahip olur. LCD ekrana sahip uzaktan kumanda ise mekânın farklı köşelerinden cihazı konforlu bir şekilde yönetmenize imkan tanır.

Turbo Modu ile Hızlı Isıtma ve Soğutma

Turbo moda sahip Airfel LTXN71U A++ 24000 BTU, istenilen sıcaklığa maksimum hızda erişir. Sıcak ve soğuk hava üflerken yüksek performans gösteren turbo fonksiyonu, inverter teknolojisi ile uyum içinde çalışır. Airfel LTXN71U 24000 BTU A++ inverter klima yorumları arasında da klimanın turbo modu hakkında olumlu değerlendirmeler mevcuttur.

Arıza Teşhis Sistemiyle Hızlı Çözümler

Otomatik arıza teşhis sistemini bünyesinde barındıran akıllı Airfel 2400 BTU klima, verdiği sinyaller ile öngörülemez durumları tespit eder ve daha hızlı servis hizmeti alınmasına olanak tanır.

Zamanlayıcı Özelliği ile İdeal Sıcaklık

Zamanlayıcı modu sayesinde otomatik çalışabilen Airfel LTXN71U, evde bulunulmadığı zamanlarda kullanıcının belirlediği aralıklarda çalışarak optimum iç mekân sıcaklığını ayarlar.

Soğutmada A++ Sınıf Enerji Verimliliği

Enerji verimlilik sınıfında A++ kategorisinde bulunan Airfel LTXN71U, sezonsal inverter klima modellerine göre %20 daha fazla enerji tasarrufu sağlar. Çevre dostu bir verimliliğe sahip klima, bütçenizi korumanıza da yardımcı olur.

Stand By Modunda Sıfıra Yakın Enerji Sarfiyatı

Kumandadan gelebilecek frekans ve komutlara cevap verebilmek için stand by modunda kalan klima bu sürede sadece 1 W enerji tüketerek uykuya dalar. Bu özellik yüksek faturaları engeller. Ayrıca Airfel 24000 BTU inverter klima fiyatları ise uygun bir fiyat skalasına sahiptir.

Teknik Özellikler

  • Klima Tipi: Split (Duvar tipi)
  • Soğutma kapasitesi: 24.000
  • Isıtma kapasitesi: 25.000
  • Klima Teknolojisi: Inverter
  • Enerji Sınıfı: A++
  • Yıllık Soğutma Güç Tüketim: 240-3030 W
  • Yıllık Isıtma Güç Tüketim: 260-3140 W
  • SEER: 6,1
  • SCOP: 4,0

Teknik Özellikler

Genel Özellikler
Enerji Sınıfı
A++

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.