Airfel LTXN71U A++ 24000 Btu Inverter Duvar Tipi Klima

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Çok Yakında Turkcell Pasaj' da
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

İç Mekan Sıcaklığında Homojen Dağılım

Airfel LTXN71U klima, otomatik dikey üfleme özelliği sayesinde ortam sıcaklığını tüm mekana homojen biçimde dağıtır. Böylece sıcak ve soğuk hava dengesini yüksek performansla her noktada eşit biçimde hissettirir.

Sezonsal Inverter Özelliği ile Tasarruflu Kullanım

Airfel LTXN71U A++ klima sezonsal inverter özelliği ile elektrikten çekilen yükü azaltarak daha az enerji kullanır ve ekonomik kullanım sunar. Az enerji ve maksimum fayda prensibi ile çalışan bu sistem A sınıfı inverter klimalara göre %20 daha fazla tasarruf elde etmenizi sağlar.

Gizli Gösterge ile Sade ve Şık Tasarım

Airfel LTXN71U BTU inverter duvar tipi klima, kapalı konumda iken gizlenen gösterge ekranı ile modern ve şık bir görünüme sahiptir. Klima açıldığında ortaya çıkan LCD ekran, kumanda sistemi sayesinde ortamın farklı noktalarından cihazı konforlu bir şekilde yönetmenize olanak tanır.

Turbo Fonksiyonu ile Anında İdeal Hava

Airfel LTXN71U A++ Inverter klima, turbo modu sayesinde hızlı ısıtma ve hızlı soğutma özelliğine sahiptir. Turbo fonksiyonun istenilen sıcaklığa maksimum hızda ulaşmasını sağlayan yüksek performanslı çalışma sistemi, inverter teknolojisi ile uyum içinde hareket eder.

Akıllı Teknoloji Sayesinde Anında Sorun Tespiti ve Hızlı Çözüm

Airfel LTXN71U A++ 24000 duvar tipi klima, bünyesinde yer alan arıza teşhis sistemi ile arıza durumlarını önceden bildiren sinyaller gönderir. Böylece çözüme ulaşmak için hızlı bir şekilde servis hizmeti alınmasını sağlar.

Zamanlayıcı Özelliği ile Otomatik Çalışma

Airfel LTXN71U klima, zamanlayıcı özelliği ile siz evde yokken de belirli aralıklarla çalışarak ortam hava sıcaklığını dengeler.

Sıcak Havalarda Ferahlatıcı Etki

Inverter teknolojisine sahip Airfel LTXN71U, -15 ila 50 derece aralığında sıcaklık ayarlama opsiyonu ile sıcak havalarda son derece ferahlatıcı bir etki sağlar.

Stand By Modu ile Enerji Tasarrufu

Airfel LTXN71U A++ duvar tipi klima, kumandadan gelecek komutları almak üzere uyku moduna geçerek enerji sarfiyatını önler.

Teknik Özellikler

  • Marka: Airfel
  • Model: LTXN71U
  • Klima Tipi: Split (Duvar tipi)
  • Klima Teknolojisi: Inverter
  • Enerji Sınıfı: A++
  • Soğutma Aralığı: -15 ila 50 derece
  • Soğutma Kapasitesi: 24000
  • Isıtma Kapasitesi: 25000
  • SEER: 6,1
  • SCOP: 4,0

Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok