Altus Alk 121 Sadece Soğuk A+ 12000 BTU Duvar Tipi Inverter Klima

Henüz yorum yok Yorum Yaz

Altus Alk 121 Sadece Soğuk A+ 12000 BTU Duvar Tipi Inverter Klima

Çok Yakında Turkcell Pasaj' da


12.000 BTU Yüksek Soğutma Kapasitesi

12.000 BTU soğutma kapasitesine sahip olan Altus Alk 121, sıcak hava şartlarında üst seviye performans sunar. Ürün yaşam alanlarını arzu edilen şekilde soğutmayı başarır. Böylece kullanıcılar hem evlerinde hem de iş yerlerinde serin havanın ve rahatlığın keyfini sürer.


Geniş Soğutma Çalışma Aralığı

Duvar tipi inverter klima -10°C ilâ 48°C soğutma aralığında çalışır. Değişen iklim şartlarına göre hareket etmeyi kolaylaştıran söz konusu çalışma aralığı önemli ölçüde işlevsellik ortaya koyar. Kullanıcılar hava sıcaklığının artması ya da azalması durumunda mekân sıcaklığını dengelemek amacıyla klima derecesini rahatça değiştirebilir.
Dört Yönlü Otomatik Hava Salınımı

Klimanın bünyesinde yer alan dört yönlü otomatik hava salınımı özelliği havanın homojen biçimde dağılmasını sağlar. Ortamdaki havanın daima temiz kalmasına imkân tanıyan özellik mekânın her noktasında eşit soğutma deneyimi yaratır.

Filtreleme İşlevi ile Alerjenlere Karşı Üstün Koruma

Altus Alk 121 modelinde Ionizer filtreleme teknolojisi kullanılır. Havanın daha temiz olmasını kolaylaştıran ilgili teknoloji, büyük toz parçacıklarını, alerjenleri, lifleri ve hayvan kıllarını etkili şekilde filtreler. Bu sayede klima hava kalitesini artırır.

Yapay Zekâ ve Hata Kurtarma

Klima sahip olduğu yapay zekâ algoritmasının yardımıyla hata kurtarma konusunda son derece başarılıdır. Uygun olmayan bir mod seçimi yapıldığında devreye giren algoritma hata kurtarma fonksiyonuyla hem cihazın kullanım ömrüne katkıda bulunur hem de verimliliği yukarı çeker.Uyku Modu ve Zamanlayıcı ile Pratik Kullanım

Cihazda yer alan uyku modu uyku esnasında rahatsız edici bir hava akışı oluşmasını engelleyerek ideal bir uyku ortamı yaratır. Zamanlayıcı modu ise klimanın daha önceden belirlenen herhangi bir zaman aralığında zahmetsizce çalışmasını mümkün hâle getirir. İki fonksiyon da Altus Alk 121’in işlevsel özellikleri arasında öne çıkar.


A+ Enerji Sınıfı Soğutma Verimliliği

Altus duvar tipi klima A+ enerji sınıfı soğutma verimliliğiyle çalışır. Sahip olduğu A+ soğutma verimliliği sayesinde çevre ve bütçe dostu bir yaklaşım sergileyen ürün gelişmiş performanstan da ödün vermez. Klima açık konumdayken 1.1 kW soğutma güç tüketimi gerçekleştirir.

Sessiz Çalışma Özelliği ve Üst Düzey Konfor

Bünyesinde sessiz çalışma özelliğine yer veren Altus Alk 121 duvar tipi klima, üst düzey konfor meydana getirir. Düşük dB aralığı ile gürültü sorununun önüne geçen ürün, soğutma deneyimini sessiz ve işlevsel biçimde sunmak amacıyla tasarlanır. Modelin iç ünite ses gücü ise 57 dB ‘dir.


Teknik Özellikler

 • Marka: Altus
 • Model: Alk 121
 • Renk: Beyaz
 • Klima türü: Split (Duvar tipi)
 • Klima teknolojisi: Inverter
 • Soğutma kapasitesi: 12.000 BTU
 • Soğutma enerji sınıfı: A+
 • İç ünite ses gücü: 57 dB
 • Dış ünite ses gücü: 65 dB
 • Soğutma çalışma aralığı: -10°C-48°C
 • İç ünite boyutları: 285 x 885 x 210 mm (Y x G x D)
 • Gaz: R32

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
ALK 121
Ürün Tipi
DUVAR
Desi
78
Scop (sezonsal Verimlilik)
BELİRTİLMEMİŞ
Btu (soğutma Kapasitesi)
12000
Soğutma Enerji Sınıfı
C
Btu (ısıtma Kapasitesi)
YOK
Isıtma Enerji Sınıfı
YOK
İç Ünite Gürültü Düzeyi (db)
30
İç Ünite Boyutları (g X Y X D) (cm)
35X7X7 CM
Dış Ünite Gürültü Düzeyi (db)
49
Dış Ünite Boyutları (g X Y X D) (cm)
35X7X7 CM
İnverter
VAR
Filtreleme
YOK
İyonizer
YOK
Kurulum Gereksinimi
VAR
Orıjınal Renk
BEYAZ
Ana Renk
BEYAZ
Renk
BEYAZ
Garanti Süresi
3 YIL
Sub Kategori
TDA
Marka
ALTUS
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok