Altus ALK 1230 Inverter Duvar Tipi Klima A++ 12000 BTU

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Yüksek Performanslı Klima

Kapalı mekânlar için ideal bir iklimlendirme çözümü olarak geliştirilen Altus ALK 1230, güçlü performansıyla dört dörtlük kullanıcı deneyimi sunar. İnverter klima teknolojisiyle yaşam alanınızı dalgalanma olmadan dilediğiniz sıcaklıkta tutabilen klima, tasarruflu kullanım avantajına sahiptir.

Sağlıklı İklimlendirme Deneyimi

Model otomatik sıcaklık kontrolü ile kullanıldığı mekânı sabit sıcaklıkta tutmayı başarır. Hava sirkülasyonunun homojen olmasını mümkün kılan klima, dengesiz sıcaklık dağılımından ileri gelen hastalıkların önüne geçer.

Etkili Soğutma ve Isıtma

ALK 1230 inverter klima, 18 ile 30°C arasında soğutma ve 16 ile 30°C arasında ısıtma performansı sergiler. Hızlı soğutma (Jet Cool) özelliğine sahip olan model, yüksek fan hızında çalışarak kullanıldığı ortamın sıcaklığını kısa sürede düşürebilir.

ALK 1230 İnverter Klima ile Daha Kaliteli Hava

Klima, nem giderme fonksiyonuyla nemin en yüksek olduğu dönemlerde bile kullanıldığı mekânın havasını sağlıklı hâle getirir. Oda sıcaklığını otomatik olarak algılayan nem giderme modu, fan hızını odanın sıcaklığını otomatik biçimde karşılayan algoritmaya göre ayarlar.

Konforlu Uyku İmkânı

Cihazda uyku esnasında odanın fazla soğumasını ya da ısınmasını önleyen uyku modu bulunur. Uyku modu, konforlu uyku deneyimini sağlayan optimum koşullarda çalışır.

Havanızı Tozdan Arındırın

Ürünün filtresi, havadaki toz ve alerjenleri büyük ölçüde filtreleyerek ortamın hava kalitesini artırır. Zahmetsizce çıkarılabilen filtre, düzenli biçimde yıkanarak temizlendiğinde hava akışı, nem giderme ve soğutma işlemleri daha verimli şekilde yapılır ve yüksek enerji tüketiminin önüne geçilir.

Sessiz Çalışma Avantajı

Modelin iç ünitesi sadece 26 dB, dış ünitesi ise 55 dB ses şiddetinde çalışır. Sessiz çalışma performansı cihazın özellikle uyku modunda kimseyi rahatsız etmeden çalışmasını garanti altına alır.

İşlevsel Tasarım Detayları

ALK 1230, uzaktan kumanda, elektrik kesintilerinden sonra tekrar çalışma, otomatik sıcaklık kontrolü, 3 dakika güvenlik özelliği, uyku modu ve daha pek çok fonksiyonuyla işlevsel kullanıcı deneyimine katkıda bulunur. Modelin beyaz rengi ve LED gösterge paneliyle desteklenen görünümü, şık tasarım çizgileriyle de yaşam alanınıza modern bir atmosfer kazandırır.

Teknik Özellikler

 • Klima tipi: Inverter split
 • Soğutma enerji sınıfı: A++
 • Soğutma kapasitesi: 12000 BTU/h
 • İç ünite soğutma çalışma aralığı: 18 – 32°C
 • Isıtma enerji sınıfı: A+
 • Isıtma kapasitesi: 12800 BTU/h
 • İç ünite ısıtma çalışma aralığı: 16 – 30 °C
 • Dış ünite çalışma aralığı (°C): -15 – 24 °C
 • Fan hızı: 3 kademe
 • Renk: Beyaz
 • İç ünite ses seviyesi: 26 dB
 • Dış ünite ses seviyesi: 55 dB
 • Uyku modu ses seviyesi: 26 dB
 • Elektronik sıcaklık kontrolü: Var

Teknik Özellikler

Genel Özellikler
Kulaklık Tipi
Duvar Tipi
Enerji Sınıfı
A++

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.