Daikin Sensira 18000 BTU/h A++ | FTXF50A Inverter Klima R32

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz


18.000 BTU Yüksek Soğutma Performansı

Yaşam alanlarında iklimlendirme ihtiyaçlarını karşılayan klima, yüksek performansı ile sıcak hava şartlarında ortamı verimli şekilde soğutur. 18.000 BTU soğutma kapasitesine sahip cihaz, kapalı alanlarda serin havanın keyfini çıkarmanıza yardımcı olur.


Konforlu Hava Salınımı

Geniş soğutma aralığı ile ön plana çıkan cihaz, hava koşullarına uyum sağlayarak ortam sıcaklığını otomatik olarak dengeler. Duvar tipi inverter klima, mekânın hava kalitesini yükselterek konforlu kullanım sağlar.


Düşük Enerji Tüketimi

Üstün performansını düşük enerji tüketimi ile taçlandıran cihaz, A++ enerji sınıfı ile tasarruf elde etmenize yardımcı olur. Daikin’in son teknolojiler ile geliştirdiği klima, swing kompresörleri sayesinde verimli ve uzun ömürlü kullanım sunar. 


Sessiz Çalışma ve Konforlu Kullanım

Daikin Sensira Inverter Klima, düşük ses seviyesi ile mekânın konforuna katkı sağlar. 5 farklı fan kademesi ile sunulan cihaz, maksimum konfor için elverişlidir. Soğutma ve ısıtma işlemlerini kısa sürede tamamlayan Sensira, tek tuş ile kontrol edilir.


Homojen Hava Dağılımı

Dört yönlü hava salınımı sunan cihaz, odanın her noktasını eşit derecede soğutur. Hava kalitesini yükselterek kullanıcısına her açıdan avantaj sağlar. Mekândaki nemi oda sıcaklığını değiştirmeden ideal ölçüye düşürür.


Doğa Dostu Kullanım

Klima, yenilenebilir R32 soğutucu gaz sayesinde doğa dostu kullanım için elverişlidir. Havadaki toz zerreciklerini ve alerjen maddeleri filtreleyerek hava kalitesini yükseltir. İşlevsel özellikleri ile bir adım öne çıkan Daikin Sensira ile klima deneyiminde konforun tadını çıkarabilirsiniz.


İşlevsel Kanat Tasarımı

Hareket eden hava üfleme kanatları, sıcak ve soğuk havanın doğrudan vücuda temas etmesini önler. Tasarım detayları ile dikkat çeken klima, kanat pozisyonunu verimli şekilde ayarlar. Elektrik kesintilerinde kendini koruma altına alan cihaz, tekrar işlevsel hale geldiğinde son modunda çalışmaya devam eder.


Uzaktan Kontrol

Hata kodları konusunda kullanıcısını uyaran cihaz, erken müdahale için zaman yaratır. Kablosuz kumanda ile ayarlamaları kolay şekilde yapabilir, fonksiyonlara müdahale edebilirsiniz. Online Controller uygulaması ile entegre çalışan klimayı internet üzerinde kontrol edebilir, klimanızın durumunu uzaktan görebilirsiniz.

Teknik Özellikler

 • Klima tipi: Split (Duvar tipi)
 • Klima teknolojisi: Inverter
 • Soğutma kapasitesi: 5.800/17.000/20.400 BTU (Minimum / Nominal / Maksimum)
 • Isıtma kapasitesi: 5.800/20.400/26.200 BTU (Minimum / Nominal / Maksimum)
 • Soğutma enerji sınıfı: A++
 • Ses Seviyesi: 59 dBA
 • Güçlü - Turbo Modu : Var
 • İç ünite boyutları: 295 x 990 x 263 mm (Y x G x D)
 • Fan Hızı Seviyesi : Var
 • Sessiz İç Ünite : Var
 • Konforlu Üfleme Modu : Var
 • Dikey Salınım : Var
 • Hava Filtresi : Var
 • Gaz: R32

Teknik Özellikler

Genel Özellikler
Kullanım Tipi
Duvar Tipi
Enerji Sınıfı
A++

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.