FujiPlus 24000 BTU Silindirik Salon Inverter Klima (Montaj Dahil)

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz


Yaşam Alanınıza Uygun Soğutma/Isıtma Performansı

FujiPlus 24000 BTU Silindirik Salon Inverter Klima, ileri teknoloji DC inverter kompresörüyle soğutucu akışı ve motor hızını yaşam alanınızın değişen koşullarına göre ayarlar. DC motor teknolojisinden faydalanılan yüksek enerji verimli inverter kompresörü, elektronik genleşme vanası ve iç ve dış ünitede kullanılan DC fan motoru klimanızı daha verimli, sessiz ve dengeli kılar.


En Uzak Köşelerde Bile Homojen Hava Dağılımı

Model, hava kanatçıklarının ayarlanabilir tasarımı sayesinde geniş açılı hava akımına imkân tanır. Mekânın her yerine homojen hava sirkülasyonu sunan klima, optimize hava kanalı ve geniş çaplı çapraz fanı aracılığıyla 20 metreye kadar etkilidir.


Uzun Ömürlü Kullanıcı Deneyimi

FujiPlus Silindirik Salon Inverter Klima’nın dış ünitesi altı katmanlı paslanmaz materyal ile kaplanır. Korozyona karşı dayanıklılık gösteren materyal, üniteyi yoğun güneş ve yağmur gibi hava koşullarından koruyarak uzun süreli kullanıcı deneyimini destekler.


Bakır Boruyla Gelen Dayanıklılık

Klimada kullanılan içten yivli bakır boru, güçlü ısı transferi performansıyla enerji tasarrufu sağlar. Mavi hidrofil yapısıyla uzun süre dayanabilen cihaz, toz, yağmur ve kirlere karşı uzun süre dayanıklılık gösterir.


Hızlı Soğutmayla Konforlu Kullanım

Cihazda ortam sıcaklığını hızlı şekilde tercih ettiğiniz sıcaklığa getiren Turbo Soğutma yer alır. Model sadece 30 saniyede soğutma ve 60 saniyede ısıtma yaparak yaşam alanınızı hızla konforu hâle getirir.


Wi-Fi Aracılığıyla Uzaktan Kontrol

Ürün, ileri FujiPlus teknolojisi özellikleriyle donatılır. Wi-Fi aracılığıyla bağlantı kurabileceğiniz klima, uzaktan açılıp kapanabilir veya programlanabilir.


Enerji Tasarrufuyla Çevre ve Kullanıcı Dostu

Model A+ enerji sınıfında yer alır. Düşük enerji sarfiyatı ile çevre dostu bir yaklaşım sergileyen klima, bütçenize de katkıda bulunur.


Günlük Programlama Özelliği

FujiPlus 24000 BTU klimada günlük programlama özelliği bulunur. Günlük programlama özelliği ile klimanızı önceden programlayabilirsiniz. Böylelikle yaşam alanınız sizi daima optimum sıcaklıkta karşılar.

Teknik Bilgiler

 • Klima türü: Inverter
 • Kapasite: 24000 BTU
 • Soğutma enerji sınıfı: A++
 • Soğutma enerji verimliliği: 6,1
 • Soğutucu akışkan: R410A
 • Isıtma enerji sınıfı: A+
 • Isıtma enerji verimliliği: 4,0
 • İç ünite boyutlar: 1856 x 430 x 350 (Y x G x D) mm
 • Dış ünite boyutlar: 890 x 670 x 320 (Y x G x D) mm
 • İç ünite ses seviyesi: 56 dBA
 • Dış ünite ses seviyesi: 64 dBA

Teknik Özellikler

Genel Özellikler
Kullanım Tipi
Salon Tipi
Enerji Sınıfı
A++

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.