FujiPlus Air Series 18000 BTU Inverter Duvar Tipi Klima (Montaj Dahil)

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz


Son Teknoloji DC Inverter Kompresör

FujiPlus Air Series 18000 BTU Inverter Duvar Tipi Klima ’da ileri teknoloji DC inverter kompresörü bulunur. Soğutma ve ısıtma verimini en yükseğe çıkaran teknoloji, cihazın sessiz ve dengeli çalışmasına da katkı sağlar.


Paslanma Karşıtı Yapısıyla Uzun Ömürlü Kullanım

Cihazın yüksek ısı transferi yapabilen mavi hidrofil yapısı, enerji tasarrufunun yanı sıra dayanıklılığıyla da kullanıcı deneyimini üst seviyeye çıkarır. Modelin dış yüzeyinde altı katmanlı paslanmaz materyalden faydalanılır. Korozyonu önleyen materyaller sayesinde klima uzun yıllar dayanıklılık gösterir.


Geniş Çalışma Aralığı

Air Series 18000 BTU, -15 ilâ +46°C arasındaki ultra geniş çalışma aralığıyla dört mevsim yüksek performans gösterir. Ortam sıcaklığını en zorlu hava koşullarında bile ayarladığınız değere rahatlıkla getiren cihaz, kullanıcıların beğenisini kazanır.


R32 Gaz Soğutucu Akışkan ile Çevre Dostu Klima

Modelde Avrupa Birliği gaz yönetmeliklerinin ilgili tüm gereksinimlerini karşılayan R32 soğutucu akışkan kullanılır. Kolay geri kazanımı ve yeniden kullanımıyla bilinen R32’nin ozon tüketim katsayısı sıfırdır.


Hem Kendini Hem de Havayı Temizleyen Model

Ürünün eşanjörleri kendi kendini temizleyebilir. Eşanjörler klima kapandıktan sonra bir süre daha fanı çalıştırır. Kötü kokuya neden olan bakteri oluşumunu engelleyen akıllı temizleme özelliği, ortam havasının temiz ve konforlu olmasına katkıda bulunur. Modelde kullanılan yüksek yoğunluklu filtre, havadaki kir, toz ve bakterileri hapsederek ortamda dolaşan havanın daha sağlıklı olmasını sağlar.


Dört Boyutlu Hava Dağılımı

Klimanın ayarlanabilir hava kanatçıkları geniş açılı hava akımı sunar. Kullanıldığı mekânın her köşesinde homojen hava dağılımı deneyimini mümkün kılan ürün, optimize hava kanalı tasarımıyla 18 metreye kadar etkili hava sirkülasyonu imkânı tanır.


Sessiz ve Turbo Soğutma Deneyimi

Model açılırken yüksek frekansta çalışan inverter kompresör, sadece 30 saniye içerisinde soğutma işlemine başlar. Ayarladığınız sıcaklığa hızlı şekilde ulaşan klima, ileri düzey ses optimizasyonu sayesinde 20 dB’e kadar düşük ses seviyesinde çalışır.


Opsiyonel Wi-Fi Kontrolü

Air Series 18000 BTU klimada opsiyonel Wi-Fi fonksiyonu yer alır. Söz konusu özellik sayesinde klima akıllı telefon aracılığıyla her yerden kontrol edilebilir.

Teknik Bilgiler

 • Klima türü: Inverter
 • Kapasite: 18000 BTU
 • Soğutma kapasitesi: 4430/17060/19790 (Min./Nom./Max.) BTU
 • Isıtma kapasitesi: 4770/17740/20470 (Min./Nom./Max.) BTU
 • Soğutma enerji sınıfı: A++
 • Soğutma enerji verimliliği: 6,1
 • Soğutucu akışkan: R32
 • Isıtma enerji sınıfı: A+
 • Isıtma enerji verimliliği: 4,0
 • Çalışma sıcaklık aralığı: -15 ~ 46°C
 • İç ünite boyutlar: 225 x 1008 x 318 (Y x G x D) mm
 • Dış ünite boyutlar: 275 x 800 x 553 (Y x G x D) mm
 • İç ünite ses seviyesi: 44/40/35/28 dBA
 • Dış ünite ses seviyesi: 53 dBA
 • İç ünite ağırlık: 11,6 kg
 • Dış ünite ağırlık: 32,7 kg

Teknik Özellikler

Genel Özellikler
Kullanım Tipi
Duvar Tipi
Enerji Sınıfı
A++

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.