FujiPlus Air Series 9000 BTU Inverter Duvar Tipi Klima (Montaj Dahil)

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz


FujiPlus Air Series ile Mevsimi Siz Belirleyin

FujiPlus Air Series 9000 BTU Inverter Klima, -15 ilâ +46°C arasındaki geniş çalışma aralığında güçlü performans gösterir. Yüksek soğutma ve ısıtma verimiyle çalışan klima, zorlu hava koşullarında bile dört dörtlük kullanıcı deneyimi sunar.


Tam DC Inverter Teknolojisiyle Etkili Performans

Cihazda DC inverter kompresör kullanılır. Inverter kompresör, soğutucu akışı ve motor hızı gibi parametreleri ortam koşuluna göre ayarlar. İç ve dış fanda kullanılan DC motor, klimanızın daha verimli, sessiz ve dengeli çalışmasını sağlar. 


Geniş Hava Akışıyla Homojen Hava Dağılımı

Üründe 18 metreye kadar hava sirkülasyonu sağlayan optimize hava kanalı tasarımı ve geniş çaplı çapraz akış fanından faydalanılır. Modelin geniş açılı hava akımını mümkün kılan ayarlanabilir hava kanatçıkları, ortamdaki hava sirkülasyonunun homojen olmasına katkıda bulunur.


Yüksek Frekanslı Turbo Soğutma

Air Series 9000 BTU, açıldığında yüksek frekansta çalışarak hızlı soğutma deneyimini destekler. Sadece 30 saniyede soğutmaya başlayan klima sayesinde ayarladığınız sıcaklığa hızlı şekilde ulaşılır.


Akıllı Uyku Modu

Modelde kullanıcı deneyimini üst seviyeye çıkaran akıllı uyku modu bulunur. Akıllı uyku modunu aktifleştirdiğinizde ilk iki saat boyunca sıcaklık saatte 1°C düşer ya da yükselir. Sonraki beş saat boyunca sıcaklık sabit tutulur ve daha sonra klima kapanır. Kontrollü hava değişimi sunan Akıllı Uyku Modu sayesinde uykunuzun konforu da artar.


İşlevsel Tasarım

Klima sade ve modern tasarımıyla yaşam alanınızda şık bir atmosfer yaratır. Cihazın mod, sıcaklık ve fan hızı gibi bilgilerini yansıtan LED ekranı, ön panelin içinde gizlenir. Uyku modunda kapatılabilen LED panel, anormal çalışma durumlarının hata kodlarını da gösterir.


Hava Kalitesini Yükselten Model

Ürün, iklimlendirme işlemi yaparken ortamın hava kalitesini de yükseltir. Modelin filtresi yüksek yoğunluklu yapısıyla havadaki kir, bakteri ve tozları hapseder. Kötü kokuları engelleyen filtre kolaylıkla sökülüp temizlenebilir. Air Series 9000 BTU kendi kendini temizleme özelliğine sahiptir. Klima kapandıktan sonra fan bir süre daha çalışarak bakteri oluşumunun önüne geçer, sağlıklı hava sunar.


Uzun Ömürlü Kullanım

Paslanma karşıtı altı katmanlı paslanmaz materyal teknolojisiyle donatılan modelde korozyon oluşumunun önüne geçilir. Ürünün hem iç hem de dış ünitesi uzun yıllar güvenli şekilde kullanılabilir.

Teknik Bilgiler

 • Klima türü: Inverter
 • Kapasite: 9000 BTU
 • Soğutma kapasitesi: 2730/8870/10238 (Min./Nom./Max.) BTU
 • Isıtma kapasitesi: 2730/9555/10920 (Min./Nom./Max.) BTU
 • Soğutma enerji sınıfı: A++
 • Soğutma enerji verimliliği: 6,1
 • Soğutucu akışkan: R32
 • Isıtma enerji sınıfı: A+
 • Isıtma enerji verimliliği: 4,0
 • Çalışma sıcaklık aralığı: -15 ~ 46°C
 • İç ünite boyutlar: 195 x 820 x 280 (Y x G x D) mm
 • Dış ünite boyutlar: 245 x 700 x 544 (Y x G x D) mm
 • İç ünite ses seviyesi: 37/33/29/19 dBA
 • Dış ünite ses seviyesi: 49 dBA
 • İç ünite ağırlık: 8,2 kg
 • Dış ünite ağırlık: 22,8 kg

Teknik Özellikler

Genel Özellikler
Kullanım Tipi
Duvar Tipi
Enerji Sınıfı
A++

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.