LG Dual Cool S12ETK 12000 BTU Inverter Klima

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Çok Yakında Turkcell Pasaj' da
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Sessiz Çalışma Özelliği

Çalışırken çıkan sesleri minimuma indiren Dual Cool klima, konforlu ve sakin bir yaşam alanına sahip olmanıza olanak tanır. Ses gücü seviyesi 59 dB olan bu ürünü yatak odanızda da rahatça kullanabilir, sıcaktan ve gürültüden uzak bir uykunun keyfini çıkarabilirsiniz.

Otomatik Temizleme Fonksiyonu

Klimanın içerisindeki nemi otomatik olarak kurutarak temizlik sağlayan bu özellik, soluduğunuz havayı tozlardan arındırarak sağlıklı bir ortam sunar. Ürünün bu fonksiyonu sayesinde sevdiklerinizle birlikte tozlardan arınmış bir havanın tadını çıkarabilirsiniz.

Tozu Hapseden Ön Filtre

LG Dual Cool klima, ön filtresi sayesinde ilk aşamada büyük toz partiküllerini hapseder. Otomatik temizleme işlemini hızlandıran bu özellik havanın temizlenmesine katkıda bulunur.

Fonksiyonel Dijital Ekran

Ürünün tasarımında bulunan dijital ekran, kullanım sırasında harcanan enerji ve oda sıcaklığı gibi bilgileri gösterir. Bu ekran üzerinden sıcaklık ve enerji tüketimini takip edebilir, enerji israfının önüne geçebilirsiniz.

Hızlı ve Etkili Soğutma

LG Dual Cool klima, yüksek bir performans sergileyerek çalıştırıldıktan sonra saniyeler içerisinde odayı soğutur. Bu özellik elektrik tüketimini minimuma indirir ve anında serin bir ortama sahip olmanızı mümkün kılar.

Uzun Kullanım Ömrü

Sağlam ve dayanıklı yapısı ürünün kullanım ömrünü uzatarak ekonomik anlamda tasarruf etmenize imkân tanır. Bu özellik sayesinde ürünü uzun yıllar boyunca kullanabilirsiniz. Bu sayede her daim serin ve konforlu bir ortamın tadını çıkarabilirsiniz.

Enerji Tasarrufu İmkânı

Isıtma modunda A+, soğutma modunda ise A++ enerji verimlilik sınıfında yer alan bu klima, çalışırken enerji sarfiyatını minimum düzeyde tutar. Ürünün bu özelliği enerji israfını engellerken ekonomik tasarrufa da katkıda bulunur.

Çevre Dostu Soğutma Sistemi

Ürünün tasarımında bulunan R32 soğutucu akışkanı, ozon tabakasına zarar vermeyen gazlar arasında bulunur. Negatif çevresel etkileri azaltan bu soğutucu akışkan, çevre kirliliğinin önlenmesinde aktif rol oynar.

Teknik Özellikler

  • Ses Seviyesi: 59 dB
  • Genişlik: 837 mm
  • Yükseklik: 308 mm
  • Derinlik: 189 mm
  • Ağırlık: 8.7 kg
  • Hava Akışı Hızı: 27.0
  • Motor Tipi: BLDC
  • Soğutucu: R32
  • Voltaj Aralığı: 187-276 V

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
DUAL COOL S12ETK 12000 BTU INVERTER KLİMA
Üretim Yeri
Güney Kore
Ürün Tipi
DUVAR
Desi
DİĞER
Scop (sezonsal Verimlilik)
YOK
Btu (soğutma Kapasitesi)
12000
Soğutma Enerji Sınıfı
A++
Btu (ısıtma Kapasitesi)
12.283
Isıtma Enerji Sınıfı
A+
İç Ünite Gürültü Düzeyi (db)
65
İç Ünite Boyutları (g X Y X D) (cm)
837X302X189 MM
Dış Ünite Gürültü Düzeyi (db)
YOK
Dış Ünite Boyutları (g X Y X D) (cm)
717X483X230 MM
İnverter
VAR
Filtreleme
VAR
İyonizer
VAR
Kurulum Gereksinimi
VAR
Ana Renk
BEYAZ
Renk
BEYAZ
Garanti Süresi
3 YIL
Sub Kategori
TDA
Marka
LG
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok