Delonghi Dragon4 TRD4 1025 2500 W 10 Dilim Yağlı Radyatör

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Yüksek Isınma Performansı Sağlayan Tasarım

Doğal konveksiyon etkisi oluşturarak soğuk havanın peteklere çekilmesini sağlayan baca efekti sayesinde yüksek ısınma performansı gösterir. Bu sayede soğuk kış günlerinde yaşam alanınızı hızlı ve etkili bir şekilde ısıtabilirsiniz.

Daha Fazla Isıtma Yüzeyi Avantajı

10 dilimli olmasına rağmen 27 dilime denk bir ısıtma yüzeyi sağlayarak daha yüksek bir ısıtma performansı gösterir. Baca efektinin sıcak hava çıkışını artırması ile ortaya çıkan bu etki sayesinde bulunduğu odanın hem tasarruflu hem de kısa sürede ısınmasını sağlar.

Farklı Isıtma Gücü Seçenekleri

DeLonghi Dragon4 yağlı radyatörün hemen yanında yer alan kontrol panelinde 3 farklı ısıtma gücünü seçebileceğiniz ayar düğmeleri yer alır. Bu düğmeler sayesinde 110, 1400 ve 2500 derece arasında dilediğiniz gibi tercih yapabilirsiniz.

Kullanım Kolaylığı Sağlayan Fonksiyonel Tasarım

360 derece dönebilen tekerlekleri ile kolaylıkla hareket ettirebileceğiniz DeLonghi Dragon 4 yağlı radyatörü, kolaylıkla bir odadan diğerine taşıyabilir, kullanmadığınız zamanlarda kablo saklama haznesi sayesinde düzenli bir görünüm elde edebilirsiniz.

Güvenlik Termostatı ile Uzun Ömürlü Kullanım

Bulunduğu ortamın ısısı belirli bir derecenin altına düştüğünde devreye giren donma önleyici sistem sayesinde cihazın kullanım ömrü korunur. Güvenlik termostatı ise cihaz ısısının belirli bir değerin üzerine çıktığı durumlarda elektrik akışını keserek aşırı ısınmaya karşı koruma sağlar.

Otomatik Isı Ayarlama ve Isı Koruma Fonksiyonu

Dahili oda termostatı sayesinde istediğiniz ısı derecesini ayarlayarak DeLonghi Dragon4 yağlı radyatörün söz konusu ısıya otomatik olarak ulaşmasını ve ulaştığı ısıyı koruması sağlayabilirsiniz.

Her Dekorasyona Uyan Sade Tasarım

10 dilimli tek bir petek şeklindeki yapısı ve sade görünümü ile her dekorasyon tarzına uyum sağlarken diğer yandan görüntü kirliliğine ve yer israfına neden olmaz.

Teknik Özellikler

 • Isıtıcı Tipi: Yağlı Radyatör
 • Kontrol Şekli: Isı Ayar Düğmesi
 • Kademe Sayısı: 3
 • Dilim Sayısı: 10
 • Kapasite: 75m³
 • Isıtma Gücü: min. 110 W - max. 2500 W
 • Isıtıcı Konumu: Zemin
 • Aşırı Isınma Emniyeti: Var
 • Anti-Frost Özelliği: Var
 • Güvenlik Termostatı: Var
 • Ölçüler: 52x65x16 cm
 • Ağırlık: 11,806kg

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.