Esty V48004R01 Uzaktan Kumandalı Soğuk Buharlı Vantilatör

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

 Havanızı Değiştirecek Buhar Teknolojisi

Esty vantilatör, soğuk buharlı çalışma sistemiyle saatte 200 ml buhar yayarak odanızın havasını değiştirir. Sıcak havalarda gerekli nem dengesini yakalayabilmenizi sağlayan bu sistem, aldığınız havanın kalitesini de artırır.

LED Ekranlı Dijital Kontrol Paneli

Esty V48004R01 vantilatör, LED ekranlı dijital kontrol paneliyle pratik kullanım sağlar. Cihazın tüm ayarlarını bu panel üzerinden yapabilirsiniz.

Uzaktan Kumandalı Kullanım Rahatlığı

Esty V48004R01 buharlı bakır motor ayaklı vantilatör, kullanım kolaylığı sunan kumanda sistemine sahiptir. Vantilatörünüzü oturduğunuz yerden kontrol edebilmenizi sağlayan uzaktan kumanda, koltuk keyfinizden ödün vermeden vantilatör ayarlarını yapabilmenize yarar.

Çift Yönlü Yüksek Salınım Performansı

90 derece yatay ve 50 derece dikey salınım performansına sahip olan Esty vantilatör, sağa ve sola çift yönlü hareket eden salınım mekanizmasıyla çalışır.

Uzun Süre Kullanılabilir Geniş Buhar Haznesi

 Esty vantilatör, buharlı kullanımın uzun süreli olmasını sağlayan 800 ml
 buhar haznesiyle, 8 saat boyunca odanızda nem dengesinin kusursuz bir şekilde kurar. Hazne, aynı zamanda esas eklenerek de kullanılabilme özelliğindedir.

3 Farklı Kademede Hız Ayarı Yapabilme Özelliği

Esty buharlı uzaktan kumandalı vantilatör, 3 farklı kademe ayarında çalıştırılabilir. “Normal”, “Doğal” ve “Uyku Rüzgar” modu olarak isimlendirilen bu 3 kademe de birbirinden farklı salınım performansı sunar.

Uzun Ömürlü Bakır Motor ve 5 Pervane Gücü

Uzun ömürlü kullanım olanağı sunan bakır motor yapısı, 5’li pervane sistemiyle birleşerek vantilatörün yüksek güçlü performansta çalışmasına imkan verir.

Sinek Kovar Özelliği

Esty soğuk buharlı vantilatör sinek kovar özelliği ile çalıştırıldığı alanı istenmeyen misafirlere karşı da korur.

Teknik Özellikler

 • Ürün Tipi: Buharlı - Ayaklı
 • Kontrol: Dijital Panel + Uzaktan Kumanda
 • Buhar Gücü: 200 ml/s
 • Buhar Haznesi Hacmi: 800 ml
 • Max. yükseklik: 115 cm
 • Panel Tipi: LED
 • Pervane: 5 adet
 • Hız Ayarı: 3 kademe
 • Salınım: Çift Yön
 • Motor Gücü: 100 W (Vantilatör 60 W, Nemlendirici 40 W)
 • Ek Özellikler:
-        Esanslı kullanım,
-        Sinekkovar,
-       12 saat zaman ayarı.

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.