Altus AL 81 YB Çamaşır Kurutma Makinesi B Enerji 8 Kg

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Geniş Çamaşır Kapasitesi

8 kilograma kadar çamaşır alabilen geniş iç hacmi sayesinde tek seferde fazla çamaşır kurutmaya elverişlidir. Bu özellik, ürünü kalabalık nüfuslu evler ve işletmeler için ideal bir çamaşır kurutma makinesi haline getirir.

Ergonomik ve Hafif Tasarım

35 kilogram ağırlığındaki bu çamaşır kurutma makinesi, ideal ölçüleri ile her eve kolayca uyum sağlar. 84 cm yükseklik ve 59 cm genişliğe sahip olması, oldukça az yer kaplayarak alandan tasarruf etmenize olanak verir.

Kırışıklık Önleme Özelliği

Ürünün kırışıklık önleme özelliği, çamaşırlarınızı kırıştırmadan kurutarak sizi ütü yapma zahmetinden kurtarır. Kumaşların zarar görmesini de engelleyen bu özellik, en hassas kumaşları bile zedelemeden kurutur.

15 Farklı Program Seçeneği

Kurutma makinesinin sunduğu 15 farklı programdan çamaşırlarınıza en uygun olanı tercih edebilir, kıyafetlerinizin yıpranmasını önleyerek kullanım ömrünü uzatabilirsiniz.

Çocuk Kilidi Sistemi

Olası kazaları önlemek adına tasarımında çocuk kilidi sistemi bulunduran bu kurutma makinesi, size ve sevdiklerinize güvenli bir deneyim sunar.

Filtre Temizliği Uyarı Sistemi

Sizi sık sık filtreyi kontrol etme zahmetinden kurtaran bu uyarı sistemi, filtrenin temizlenmesi gerektiği zaman devreye girerek size haber verir. Ürünün bakımını geciktirmeyi önleyen bu özellik, kurutma makinesinin kullanım ömrünü uzatır.

Enerji Tasarrufu İmkânı

B enerji sınıfında bulunan kurutma makinesi, kullanım esnasında enerji kullanımını minimuma indirerek tasarruf etmeyi mümkün kılar.

Program Sonu Uyarısı

Kurutma işlemi sona erdiğinde program sonu uyarısı vererek size haber veren bu ürün, makineyi sık sık kontrol etme ihtiyacının önüne geçer. Bu uyarı sayesinde kuruduktan hemen sonra kıyafetlerinizi giyebilir, havlu ve çarşaflarınızı kullanabilirsiniz.

Teknik Özellikler

 • Kurutma Tipi: Yoğuşturmalı
 • Kurutma Kontrolü: Sensör Kontrollü
 • Tank Pozisyonu: Üst
 • Enerji Sınıfı: B
 • Yan Duvar Tipi: S form
 • Zaman Erteleme: 0-24
 • Kapasite: 8 kg
 • Tambur Hacmi: 102
 • Derinlik: 56.8 cm
 • Yükseklik: 84.6 cm
 • Genişlik: 59.7 cm

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.