Beko KM 90 A++ 9 kg Çamaşır Kurutma Makinesi

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz


Aquawave Teknolojisi

Beko KM 90 kurutma makinesinin tamburunda kullanılan özel desenler, giysilerinize oldukça hassas davranır. Aquawave teknolojisi sayesinde giysiler korunur.


Yoğuşmalı Isı Pompası

Isıyı ortama dağıtmak yerine sadece kurutma işlemi için kullanan özel yoğuşturmalı pompaya sahip model, enerjiyi spesifik olarak yönetir.


Çamaşırlarınızı Tazeler

Kirli olmayan fakat dolapta kalması ya da sigara kokusu nedeniyle tazelemeye ihtiyaç duyan kıyafetler için idealdir. Özel tazeleme programı ile kıyafetlerinizi havalandırır ve fresh kokusuyla tekrar giyilmeye hazır hale getirir.


15 Farklı Mod

Pamuklu, sentetik, hassas ve karma kıyafet modları sayesinde her daim doğru ayarları kolayca yaparsınız. Dijital ekrandaki özel göstergeleri ve 15 kurutma modu ile kafanız karışmadan kullanabilirsiniz.


Çocuk Kilidi ile Koruma

Aileler için emniyet sağlayan çocuk kilidi sayesinde endişelenmenize gerek kalmaz! Üstelik 65 dB sessiz çalışma sistemi ile bebekli evlerde huzurlu kullanım sağlar.


Geniş Tambur Hacmi

Islak kıyafetlerinizi kurutmak ya da kuru olanları havalandırmak için kullanabileceğiniz model, 9 kg çamaşır kapasitesi ve 110 lt hacmi ile avantaj sağlar.

Şık ve Modern Tasarım

Şık tasarımlı makineyi, önden kapaklı yapısı ile duvar dibine yerleştirebilirsiniz. 42.5 kg ağırlığı, 59.7 x 59.9 x 84.6 cm ölçüleri ile kurulum alanı için geniş bir yere ihtiyacı olmaz.

Kırışık Önleyici Sistem

Kıyafetlerinizi kurutma makinesine attıktan sonra kırışıklıkları ütü ile açmak zor geliyorsa ürünü denemelisiniz. Özel sistemi ile kırışık oluşumunu minimuma çekerek kıyafetleri giyilmeye hazır halde kurutur.

Özellikler

  • Model: Isı pompalı kurutma makinesi
  • Kapasite: 9 kg / 110 lt
  • Çocuk kilidi: Var
  • Hızlı kurutma: Yok
  • Program sayısı: 15
  • Ses: 65 dB
  • Boyut: 59.7 x 59.9 x 84.6 cm (G x D x Y)
  • Enerji tüketimi (yıllık): 258 kWh
  • Enerji sınıfı: A++

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.