Hoover HLX H9A2TE-17 9 kg Çamaşır Kurutma Makinesi

Henüz yorum yok Yorum Yaz

Hoover HLX H9A2TE-17 9 kg Çamaşır Kurutma Makinesi

Çok Yakında Turkcell Pasaj' da

Isı Pompalı Kurutma Teknolojisi

Kurutma makinesinde ısı pompalı kurutma teknolojisinden faydalanılır. Daha kısa sürede, daha düşük enerji sarfiyatı ile etkili kurutma deneyimi sunan model, işlem sırasında nem, sıcaklık ve hava akışı değerlerini kontrol altında tutar.

Yüksek Kapasitesiyle Zaman Kazandıran Makine

Ürün 9 kg çamaşırı verimli biçimde kurutma kapasitesine sahiptir. Kurutma makinesi geniş kapasitesiyle yıkanan tüm çamaşırlarınızı tek seferde kurutarak size zaman kazandırdığı gibi, yaşam alanınızda çamaşır kurutmadan kaynaklanan nem sorununu da ortadan kaldırır.

Tüm Çamaşırlara Uygun Program 

Hoover kurutma makinesi, farklı kurutma programlarıyla kullanıcı deneyimini üst seviyeye çıkarır. Model 12 farklı kurutma programıyla çamaşırlarınızın kurutma makinesinden dolayı yıpranmasının önüne geçer. 

Kırışıklık Önleme Fonksiyonu

Modeldeki kırışıklık önleme fonksiyonu, özel tambur hareketleriyle çamaşırlarınızın kırışmasını engeller. Fonksiyon aktifleştirildiğinde kurutma seviyesi otomatik biçimde “Ütülemeye Hazır” olarak ayarlanır. 
Kurutma Seçim Düğmesiyle Kontrolü Ele Alın

Kurutma seçim düğmesi, kıyafetleriniz için en uygun kuruluk seviyesini belirlemenize imkân tanır. Model; “Ütüye Hazır”, “Askı Kuruluğu”, “Dolap Kuruluğu” ve “Ekstra Kuru” seçenekleriyle çamaşırlarınız için ideal kurutma deneyimini mümkün kılar.

Uzaktan Kontrol Avantajı

Model, Hoover Wizard aracılığıyla uzaktan kontrol edilebilir. iOS ve Android cihazlarda kullanılabilen uygulamada kullanıcı profili oluşturarak cihazınızı kaydedebilir, evde yokken bile kurutma işlemini başlatabilir ve ilerleyişini takip edebilirsiniz.

Yenilikçi Tasarım

Kurutma deneyimi için eşsiz teknolojik özelliklerle donatılan makine, sade ve modern tasarımıyla yaşam alanlarınıza kolaylıkla uyum sağlar. Modelin kolay anlaşılabilir LED gösterge ekranındaki kurutma derecesi, su haznesi ve filtre temizleme göstergeleriyle seçilen programı, programın tamamlanması için kalan zamanı ve program erteleme durumunda programın ne zaman başlayacağını gösterir.

İşlevsel Kullanıcı Deneyimi

Cihaz 69 dB ses seviyesiyle kimseyi rahatsız etmeden kullanılabilir.  Ürün çocuk kilidi, program erteleme, program sonu uyarısı gibi özellikleriyle işlevsel kullanımı garanti altına alır. 

Teknik Özellikler

 • Model: HLX H9A2TE-17
 • Kurutma Kapasitesi: 9 kg
 • Kurutma Teknolojisi: Isı Pompalı
 • Enerji Sınıfı: A++
 • Kontrol Paneli: Dijital
 • Ses Seviyesi: 68 dB
 • Program Sayısı: 12
 • Uzaktan Kontrol: Var
 • Çocuk Kilidi: Var
 • Program Erteleme: Var
 • Yıllık Enerji Tüketimi: 259 kWh
 • Boyut: 85 x 60 x 60 (Y x G x D) cm


Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
HLX H9A2TE-17
Üretim Yeri
Türkiye
Program Sayısı
YOK
Enerji Sınıfı
A++
Kurutma Kapasitesi (kg)
9
Yıllık Enerji Tüketimi (kwh)
259
Gürültü Düzeyi (db)
68
Kurutma Teknolojisi
ISI POMPALI KURUTMA
Ağırlık (gr)
YOK
Ürün Tipi
SOLO
Marka
HOOVER
Desi
120
Ana Renk
BEYAZ
Renk
BEYAZ
Garanti Süresi
2
Sub Kategori
TDA
Marka
HOOVER
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok