Samsung DF60R8600CG AirDresser Akıllı Çamaşır Kurutma ve Ütüleme Dolabı

Henüz yorum yok Yorum Yaz

Samsung DF60R8600CG AirDresser Akıllı Çamaşır Kurutma ve Ütüleme Dolabı

Çok Yakında Turkcell Pasaj' da

Hijyen Sağlayan Kurutma Makinesi

AirDresser akıllı kurutma dolabındaki sıcak buhar ve hava püskürten askılar, kumaşa nüfuz eden yaygın bakteri ve akarların %99,9’unu yok ederek kıyafetleriniz için hijyen sağlar.

Ütü Özelliği ile Pratik Kullanım

Samsung çamaşır kurutma dolabı, havanın kıyafetlerin içinden dışarı doğru çıkmasını sağlayan askılı sistemi sayesinde giysilerinizi kuruturken aynı zamanda kırışıklıkları büyük ölçüde giderir. Böylece kıyafetlerinizdeki derin kırışıklıklar ile uğraşmak zorunda kalmazsınız.

Etkili Koku Giderme Özelliği

Koku giderici filtre, kurutma askılarının kıyafetlerden uzaklaştırdığı duman, ter ve yiyecek kaynaklı inatçı kokuların %99’unu ortadan kaldırarak dolap içindeki havayı ve kıyafetlerinizi ferahlatır.

Wi-Fi Bağlantı ile Uzaktan Kontrol

Android ve iOS cihazlarda kullanılabilen SmartThings uygulamasını indirerek Samsung akıllı çamaşır kurutma ve ütüleme dolabını telefonunuzdan kontrol edebilir, kıyafetlerinize uygun olan kurutma modlarını pratik bir şekilde seçebilirsiniz. Uygulamanın, giysileriniz için önerdiği modları kullanarak en iyi kurutma verimini alabilirsiniz.

Fresh Finish Koku Bölmesi

Kokulu kurutma makinesi kağıtlarının Samsung akıllı dolapta kullanılabilmesine imkân veren “Fresh Finish” bölmesi ile giysilerinizin dilediğiniz gibi kokmasını sağlayabilirsiniz.

Isı Pompalı Hassas Kurutma Sistemi

Düşük sıcaklıkta çalışarak ısıdan kaynaklanabilecek hasar ve kıyafetlerin çekmesi gibi sorunların oluşmasını önleyen pompalı kurutma sistemini ipek, yün, saten, dantel, tül, naylon ve polyester içerikli hassas kumaşlardan yapılan kıyafetleriniz için kullanabilirsiniz.

Pantolonlarınız için Ağırlıklı Askılar

Pantolonların Samsung AirDresser’dan ütülenmiş gibi çıkmasını sağlayan ağırlıklı askılar, pantolonlarınızı gergin tutarak dolap içinde  kırışıksız kurumasını ve düzgün ütü çizgilerine sahip olmasını sağlar.

Fonksiyonel Nem Giderme Özelliği

Samsung AirDresser’daki nem alma özelliğini kullanarak dolapta kalan nemin küflenmeye sebep olmasını önleyebilir, bu özelliği çalıştırırken dolabın kapağını açık bırakarak bulunduğu odadaki fazla nemin giderilmesini de sağlayabilirsiniz.

Teknik Özellikler

  • Kullanım Tipi: Solo
  • Kurutma Teknolojisi: Isı Pompalı
  • Hızlı kurutma: Var
  • Çocuk Kilidi: Var
  • Kalan Süre Göstergesi: Var
  • Zaman Erteleme: Var
  • Yükseklik: 1850 mm
  • Genişlik: 445 mm
  • Derinlik: 615 mm

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
SAMSUNG DF60R8600CG AİRDRESSER AKILLI ÇAMAŞIR KURUTMA VE ÜTÜLEME DOLABI
Üretim Yeri
Güney Kore
Program Sayısı
BELİRTİLMEMİŞ
Kurutma Kapasitesi (kg)
10
Yıllık Enerji Tüketimi (kwh)
341
Gürültü Düzeyi (db)
BELİRTİLMEMİŞ
Kurutma Teknolojisi
ISI POMPALI KURUTMA
Ağırlık (gr)
BELİRTİLMEMİŞ
Ürün Tipi
SOLO
Marka
SAMSUNG
Boyutlar (gxyxd) (cm)
BELİRTİLMEMİŞ
Desi
300
Ana Renk
GRI
Renk
GRI
Garanti Süresi
2
Seri - Imeı
SERI
Marka
SAMSUNG
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok