Profilo OB36P5B80D Ankastre Ocak

Henüz yorum yok Yorum Yaz

Profilo OB36P5B80D Ankastre Ocak

Çok Yakında Turkcell Pasaj' da

Ekstra Dayanıklı Paslanmaz Çelik Malzeme

Paslanmaz çelik ocak yüzeyi ve çelik ızgaraları sayesinde ani ısı değişimleri ve ağır tencereler nedeniyle zarar görmez. Dayanıklı yapısı ile uzun bir kullanım ömrü sunan bu ocağı deforme riskleri olmadan rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Otomatik Ateşleme Fonksiyonlu Düğmeler

Kılıç düğme olarak adlandırılan özel şekli sayesinde konforlu bir kullanım sunan ısı ayar düğmeleri, otomatik ateşleme fonksiyonuna sahiptir. Böylece dilediğiniz ocak gözünü yakmak için sadece ilgili ısı ayar düğmesini çevirmeniz yeterlidir.

Bulaşık Makinesinde Yıkanabilen Parçalar

Profilo OB36P5B80D ankastre ocağın ızgaraları ve pişirme gözü parçalarının tamamı hem elde hem de bulaşık makinesinde yıkanabilir özelliktedir. Bu pratik tasarım sayesinde ocağınızı zahmetsiz bir şekilde temizleyebilir, uzun yıllar boyunca hijyenik bir şekilde kullanabilirsiniz.

Isınmayı Önleyen Yandan Düğmeli Tasarım

Klasik ocak formunun aksine ısı ayar düğmeleri sağ yan bölümde konumlandırılan Profilo OB36P5B80D ankastre ocak, bu özel tasarım sayesinde güvenli bir kullanım sağlar. Büyük tencereler kullanılsa dahi ısınmayan ısı ayar düğmeleri hem uzun süre formunu korur hem de olası kazaların önüne geçer.

Gazı Otomatik Kesen Güvenlik Sistemi

Yemeğin taşması veya esinti sebebiyle ocak ateşinin sönmesi durumlarında ocağa giden gazı otomatik olarak kesen özel bir güvenlik sistemi bulunur. Bu sayede gaz zehirlenmesi veya patlama ile sonuçlanabilecek olası kazalar önlenir.

LPG ile Kullanabilme Avantajı

Fabrika çıkışı olarak doğalgaz ile çalışabilecek şekilde gelen Profilo OB36P5B80D ankastre ocak, kullanıcıların talep etmesi halinde LPG ile uyumlu çalışabilmektedir. Bu sayede doğalgaza erişimi olmayan veya doğalgaz kullanmayı tercih etmeyen kullanıcılara da hitap eder.

Pratik Montaj ile Hemen Kullanma Avantajı

Ankastre ocak ile uyumlu tezgah veya ankastre ocak dolabı ile kullanılabilen Profilo OB36P5B80D ankastre ocak, uyumlu tezgah veya dolap olması halinde dakikalar içinde kullanıma hazır hale gelir.

Teknik Özellikler

  • Ocak Tipi: Gazlı ocak
  • Ocak Yüzeyi: Paslanmaz Çelik
  • Toplam Göz Adedi: 4
  • Ateşleme Tipi: Düğmeden ateşleme
  • Izgara Malzemesi: Çelik
  • Gaz Emniyeti: Var

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
PROFİLO OB36P5B80D INOX ANKASTRE OCAK
Renk
GRİ
Üretim Yeri
Türkiye
Ana Renk
GRİ
Davlumbaz Hız Ayarı
BELİRTİLMEMİŞ
Davlumbaz Tipi
BELİRTİLMEMİŞ
Davlumbaz Boyut (yxgxd)
BELİRTİLMEMİŞ
Ocak Göz Sayısı
4
Ocak Yakıt Tipi
GAZLI
Ocak Boyut
43 X 580 X 510 MM
Fırın Hacmi
BELİRTİLMEMİŞ
Fırın Enerji Sınıfı
BELİRTİLMEMİŞ
Fırın Pişirme Programı Sayısı
BELİRTİLMEMİŞ
Fırın Boyut (yxgxd)
BELİRTİLMEMİŞ
Garanti Süresi
2
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
PASAJ
Marka
PROFİLO
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok