GamePower Kizaru 7.1 Surround RGB Gaming Kulak Üstü Kulaklık

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Her Cihazda Üstün Ses Deneyimi

Uyumlu cihazlarda kullanılan GamePower Kizaru 7.1 kulaklık modeli oyun oynarken, film izlerken ya da görüntülü konuşma yaparken üst düzey performans sunar.

Dengeli 53 mm Sürücüler

GamePower Kizaru konuşma ve ses efektlerinin algılanma kapasitesini artıran, bas ve tiz dengesini en iyi şekilde ayarlayarak pürüzsüzlük sunan 53 mm Neodimyum sürücülere sahiptir.

RGB Kontrol Butonu

Kulaklık tasarımında bulunan RGB LED aydınlatma ortam atmosferine farklı bir hava katarken, oda ışığını açma zorunluluğunu da ortadan kaldırır. Kontrol kumandası ile çeşitli aydınlatma seçeneklerini deneyimler ve moda göre anında değiştirebilirsiniz.

Ultra Yumuşak Pedlerle Konfor Sağlar

GamePower Kizaru 7.1 kulak üstü kulaklık, uzun saatler boyunca aralıksız kullanıldığında dahi konforundan ödün vermez. Ultra yumuşak ped tasarımı ile baş bölgesindeki baskıyı azaltırken, kaliteli malzemesi ile uzun süre formunu korur.

Tek Elle Kontrol İmkanı

Oyun oynarken ya da bir proje üzerinde çalışırken tek elinizi kullanarak kulaklık yönetimini yapabilirsiniz. Oyuncular için kolay kullanımlı ve detaylı planlanan kablo kontrolü sayesinde birçok özelliği ayarlayabilirsiniz. Mikrofon, titreşim, aydınlatma ve ses seviyesi ayarlarını anında değiştirin!

Özellikler

  • Ürün: GamePower Kizaru 7.1 Surround kulak üstü kulaklık
  • Kulaklık: Hassaslık / 112 dB (+/-3 dB), frekans / 20 Hz-20 KHz
  • Mikrofon: Hassaslık / -43 dB ( +/-2 dB), frekans / 20 Hz-20 KHz
  • Empedans (Ohm): 32 Ω (+/-5)
  • Sürücü: 53 mm Neodimyum
  • Aydınlatma: RGB LED Backlit
  • Port: USB, 7.1 USB
  • Özellikler: Katlanabilir-çıkarılabilir mikrofon, 2.2 m kablo, yazılım, titresim
  • Garanti Süresi: 24 ay



Teknik Özellikler

Genel Özellikler
Kulaklık Tipi
Kulak Üstü
Bağlantı Arayüzleri
Bağlantı Tipi
Kablolu
Ses
Mikrofon Boyutu
Var

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Multimedya
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.