Bix BX12HB 11’i 1 Arada Type-C Dock İstasyonu

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Çok Yakında Turkcell Pasaj' da
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Tüm Cihazlar için Tek bir HUB

Çok portlu yapısı sayesinde 2 adet USB 3.0 portu, 1 adet USB 2.0 portu, 1 adet PD şarj portu, 1 adet Ethernet girişi, 1 adet 4K HDMI girişi, 1 adet Display Port, 1 adet VGA girişi, 1 adet 3.mm ses girişi, 1 adet Micro SD kart girişi ve 1 adet SD kart girişine sahip olan bu çok yönlü ve hızlı istasyon, bilgisayarınızın ihtiyacı olan tüm bağlantıları tek başına karşılar. 

USB 3.0 ile 5Gbps'ye Kadar Hızlanın

USB Type-C™ çok portlu adaptör 2 adet USB 3.0 portuna sahiptir. Bu üç port klavye, mouse, USB flash bellek vb. gibi cihazları Type-C cihazınıza bağlamanızı sağlar. Çok fazla USB girişi olmayan ultrabook ve macbook gibi cihazlar için işlevsel bir kullanıma sahiptir.  2 port USB 3.0 ile veri aktarım hızını 5Gbps’ye kadar çıkarabilirsiniz.  

USB Type-C™ Giriş ve Çıkış Desteği

Hem giriş hem de çıkış olarak kullanabileceğiniz USB Type-C™ portu sayesinde veri aktarımını kolaylıkla ve daha hızlı bir şekilde yapabilirsiniz.  Bilgisayarınızı şarj etmek için bir şarj kablosunu USB-C portuna bağlayıp USB portlarını kullanırken, aynı zamanda Type-C dizüstü bilgisayarınızı şarj edebilirsiniz. Hem veri aktarımı hem de şarj yapabileceğiniz bu HUB çalışmalarınıza işlevsellik katacak.

4K HDMI Desteği 

USB Type-C™ çok portlu adaptör 2 adet USB 3.0 portuna sahiptir. Bu üç port  klavye, mouse, USB flash bellek vb. gibi cihazları Type-C cihazınıza bağlamanızı sağlar. Çok fazla USB girişi olmayan ultrabook ve macbook gibi cihazlar için işlevsel bir kullanıma sahiptir.  2 port USB 3.0 ile veri aktarım hızını 5Gbps’ye kadar çıkarabilirsiniz.  

1000Mbps Güvenilir Kablolu Ağ Bağlantısı

Kullanmış olduğunuz Ultrabook ve Chromebook gibi yeni nesil bilgisayarlarınıza, masaüstü cihazlarınızı ve dizüstü bilgisayalarınıza 1000Mbps güvenilir kablolu ağ bağlantısından emin olmanızı sağlayan Gigabit Ethernet ağ bağlanılırlığı ekler. Bu ağ bağlantısı sayesinde veri aktarımınızı çok hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Laptopunuza Şıklık Katar

Sahip olduğu fırçalı alüminyum kasa ile BX12HB; cihazlarınızla bütünlük sağlar ve laptoplarınızın daha şık bir görünüme kavuşmasını sağlar. Ayrıca vereceği hafif yükseklik ile cihazınızı göz hizanıza biraz daha yükselterek görüş açınızı iyileştirmeye yardımcı olur.

Özellikler

  • 2 adet USB 3.0 port
  • 1 adet Ethernet girişi,
  • 1 adet 4K HDMI girişi,
  • 1 adet Display Port,
  • 1 adet VGA girişi,
  • 1 adet 3.mm ses girişi,
  • 1 adet Micro SD kart girişi
  • 1 adet SD kart


Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
BX12HB TYPE-C DOCK İSTASYONU
Üretim Yeri
Çin
Giriş Soket Tipi
USB TYPE C
Çıkış Tipi 1
USB TYPE C
Renk
GRİ
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
TDA
Marka
E2M
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok