BİX BX14HB Type-C 3.1’den HDMI ve VGA Çoklayıcı

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz


Canlı 3D Efektli Video Senkronizasyonu

USB-C dönüştürücüsü sayesinde HDMI ve VGA bağlantı noktaları ile; 4K UHD veya Full HD 1080p videolarınızı HDTV’ye, monitörlere veya projektörlere yansıtarak veya genişleterek sinema salonlarını aratmayan görsel şölenler yaşatır.

USB-C’den VGA veya HDMI 

HDMI çıkışı en yüksek 4K UHD 3840×2160@30Hz; VGA çıkışı ise 1080P@60Hz Full HD değerlerine kadar destek sağlamaktadır. Her iki çıkış birden kullanıldığında desteklenen en yüksek çözünürlük 1920 x 1080P@60Hz olarak gerçekleşir.

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Multimedya
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.