Lexon Peashub USB Çoğaltıcı

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Aynı Anda Dört Cihazı Bağlayın


Çok bağlantı noktasına sahip USB hub, Lexon Peashub aynı anda dört adede kadar cihazı tek cihaza bağlamanıza olanak tanır. Çalışma masalarının vazgeçilmezi olan Peashub, klavye, mouse, flash disk, akıllı saat, telefon, fotoğraf makinesi ve USB bağlantı noktasına sahip tüm cihazlarla uyumludur.

Kablo Karışıklığını Önleyen Tasarım


Minimal tasarımı ile tüm cihazları tek bir yerde toplayan Lexon Peashub, çalışma alanınızda düzen sağlar.

Uzun Ömürlü Dört USB Bağlantı Noktası

Toplam dört adet USB noktası bulunan bağlantı noktası çoklayıcı, silikon yapısı sayesinde oldukça dayanıklıdır. Su ve toza karşı dirençli olan Peashub uzun yıllar boyunca deforme olmadan kullanılabilir.

Aynı Anda Şarj Özelliği

Toplam dört USB noktası bulunan hub çoklayıcı ile aynı anda iki cihazınızı şarj ederek zamandan tasarruf edebilirsiniz. Hem powerbank hem de telefonlarınızı şarj ederek dış mekan aktivitelerine kısa sürede hazırlanabilirsiniz.

Valentina ve Simone Spalvieri Tasarımı

Özel tasarım stüdyosu tarafından dizayn edilen Lexon Peashub, estetik görünüm ile işlevi birleştiren özel bir üründür.

Teknik Özellikler

  • Türü: 4 USB soketi için hub
  • Aynı Anda Şarj Özelliği: Var
  • Malzeme: Silikon kauçuk, bakır kablo
  • Ölçüler: 3,2 x 22,8 cm

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Multimedya
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.