Ugreen USB 3.0 4 Portlu Hub Çoklayıcı 1 m

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Hızlı Veri Aktarımı

Ugreen USB 3.0 4 portlu çoklayıcı, geliştirilmiş USB 3.0 arayüzü ile kısıtlı olan USB portlarınızı çoğaltmanızı sağlar. Toplamda 4 adet USB 3.0 portu, hızlı bir veri aktarımı sunar.

Çoklu Uyumluluk

USB 2.0'ı da destekleyen Ugreen USB çoklayıcı ile bütün USB aygıtlarınızı kullanabilirsiniz. Arka tarafında bulunan micro USB portu ile de, harici güç kaynağı bağlayabilir ve şarj işlemlerinizi hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Tak ve Çalıştır

Tak ve çalıştır özelliği ile USB cihazlarınızı PC’nize ve dizüstü bilgisayarınıza bağlamanıza olanak tanır.

OTG Desteği

OTG desteği bulunan Ugreen 4 portlu USB 3.0 çoklayıcı ile akıllı telefonunuza klavye ve fare bağlayarak PUBG Mobile gibi oyunları oynayabilirsiniz.

Özellikler

  • Kablo Boyu: 1 Metre
  • Model Kodu:20283
  • Aktarım Hızı: 5 Gbps
  • Malzeme: ABS
  • Arayüz: USB 3.0

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Multimedya
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.