HP 90W Smart AC Adaptör W5D55AA

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Bilgisayarınız için Gereken Gücü Sağlar

AC adaptör sayesinde bilgisayar veya tabletiniz için gereken enerjiyi sağlamış olursunuz. Böylece işlerinize ara vermenize gerek kalmaz.

Özel Boyutlarıyla Kullanışlı

Özel boyutlarıyla kullanışlı bir adaptördür. İsterseniz yedek adaptör olarak da kullanabilirsiniz.

Taşınabilir Yapı

Hafif ve taşınabilir yapısıyla her yere yanınızda götürebilirsiniz. İşte, evde veya seyahatte bilgisayarınız için gereken enerjiyi güvenle sağlayabilirsiniz.

HP Bilgisayar ve Tabletlerle Uyumlu

4,5 mm konnektöre sahip olan HP bilgisayar ve tabletlerle uyumlu olarak kullanabilirsiniz. Böykece hem bilgisayarınızı hem de tabletinizi aynı adaptörle şarj edebilirsiniz.

Akıllı Pim Teknolojili

Akıllı pim teknolojisi, bilgisayar ve tabletinizin uygun performansla çalışmasına yardımcı olur. Ayrıca elektrik dalgalanmalarından etkilenmemesini sağlayarak elektronik cihazlarınızı korur.

HP Garantili

HP garantisiyle üretilen adaptörü güvenle kullanabilirsiniz. Kaliteli ve pratik kullanılabilir yapısıyla çok tercih edilen adaptörler arasında yer alır.

Teknik Özellikler

  • Laptop Şarj Aleti
  • Performans: 90W
  • Batarya Tipi: AC Adaptör

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Multimedya
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.