Lenovo Lecoo CM103 USB Kablolu Türkçe Q Klavye ve Mouse Set

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Çok Yakında Turkcell Pasaj' da
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

İnce Tasarım Klavye ve Hafif Bir Mouse

Yaşam hayatınızı uyum sağlayabilecek kadar hafif ve kullanışlı Lecoo CM103, günlük ve iş kullanımlarında sizlere daha iyi deneyim sunacaktır. Hoş dokunsal hissiyatı ile yanıtlarınızı artık daha hızlı bir şekilde verebilirsiniz. Klavyesi, tam boyutlu ok tuşları sayesinde artık eliniz ile yön vermek daha kolay. Ele uygun yapısı ile günlük kullanımlarda size uyum sağlayabilecek hafif Mouse tasarımı sizleri bekliyor.

Ergonomik Tasarım

Lenovo Lecoo CM103 USB Kablolu Türkçe Q Klavye ve Mouse Set, sade ve şık tasarıma sahiptir. Eğimli tuş takımı sayesinde çok kolay ve konforlu bir şekilde tüm işlerinizi halledebilirsiniz. CM103, çalışmayı basit ve kolay hâle getiren tak çalıştır özellikli bir klavyedir bu sayede herhangi sürücü kurmanıza gerek kalmadan kullanabilirsiniz. Tuşları sessiz yapıya sahiptir. Evde veya iş yerinde çalışma masanız için güvenilir ve dayanıklı bir iş ortağıdır. Bu sayede günün her saati rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Paket İçeriği

1x Lenovo Lecoo CM103 USB Kablolu Türkçe Q Klavye ve Mouse Set 
1 x Kullanım Kılavuzu

Konfor ve Sessizlik

Klavye ile birleştirilmiş bilek desteği sayesinde uzun saatler boyunca rahatlıkla kullanım sağlayabilirsiniz. Sessiz bir tasarıma sahip yapısı ile artık günlük kullanımlarınızda daha konforlu ve sessiz bir deneyim sizlerle.

Mükemmel Hassasiyet

Lenovo Lecoo CM103 USB Kablolu Türkçe Q Klavye ve Mouse Set, 1000 DPI hassasiyete sahiptir. Sahip olduğu yüksek çözünürlüklü optik sensör sayesinde komutlarınıza kısa sürede tepki verir. Mükemmel hassasiyete sahip tuşları ile tekrar basmaya gerek duymadan işlemleri kolaylıkla yerine getirir. Yanındaki motiflerle göz alıcı şık tasarıma sahip olan CM103 her iki elle de tutulabilen tam olarak elinizin anatomik yapısı düşünülerek tasarlanmış fiyat performans ürünüdür. Sahip olduğu kıvrımlı yüzey parmaklarınızı destekler ve yorulmanızı önler. USB ucunu bilgisayarınızın USB giriş kısmına takarak Ekstra bir sürücü veya güç ihtiyacı duymadan direkt olarak kullanmaya başlayabilirsiniz.

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
LENOVO LECOO CM103 USB KABLOLU TÜRKÇE Q KLAVYE VE MOUSE SET
Üretim Yeri
Çin
Bağlantı Tipi
KABLOLU
Uyumluluk
BELİRTİLMEMİŞ
Türkçe Desteği
BELİRTİLMEMİŞ
Orıjınal Renk
SİYAH
Ana Renk
SİYAH
Renk
SİYAH
Garanti Süresi
BELİRTİLMEMİŞ
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
PASAJ
Marka
LENOVO
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok