Everest KM-8100 Ergomy USB Kablosuz Q Standart Klavye + Mouse Set

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

İnce ve Kusursuz Tasarım

İnce ve kusursuz bir şekilde tasarlanmış klavye mouse seti kendi klasmanındaki ürünlere göre daha uygun fiyatı ile bütçe dostudur. Kullanışlı özellik gösteren klavye mouse seti ile işlemlerinizde rahatlık elde edebilirsiniz.

Kaliteli Tuş Baskısı

Klavye mouse setinin kaliteli tuş baskısı ile harfler ve rakamlar uzun süre kalıcılık gösterir. Uzun ömürlü kullanım vadeden ürünün üzerindeki sık kullanılan tuşlar asla silinmez ve kullanım keyfi artar.

Şık Yapısı ile Dikkat Çekici

Klavye mouse seti ergonomik ve şık yapıya sahip olmasının yanı sıra ince ve minimal tasarımıyla dikkat çeker. Şık ve minimal yapısı sayesinde ürün kullanışlı özellik gösterir.

Multimedya Tuşlarıyla İşlemler Daha Hızlı

Kablosuz klavye mouse setinin 12 adet multimedya tuşu ile işlemler daha hızlı ve kolay bir şekilde tamamlanabilir. Sayfada ilerleme, şarkı değiştirme, ses açarak kapama ve benzeri çok sayıda işlem klavye mouse setinin multimedya tuşları ile yapılabilir.

Taş Çalıştır Özelliğiyle Kolay Kurulum

Tak çalıştır özelliği bulunan klavye mouse seti kurulum gerektirmez ve rahatlıkla kullanılabilir.

Dayanıklı ve Sağlam Tasarım

Dayanıklı ve sağlam yapısı sayesinde klavye mouse seti rakiplerinden daima bir adım öndedir. Kaliteli materyalden üretilmiş ürün bu özelliğiyle uzun yıllar boyunca oyunlarda ya da kullanımlarınızda size eşlik edebilir.

Teknik Özellikler

  • Bağlantı Tipi: Kablosuz
  • Dili: Q Klavye
  • Klavye Tipi: Standart
  • Fonksiyon Tuşları. Var

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Multimedya
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.