HP Pavilion 600 Kablosuz Q Klavye 4CE98AA

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Kablosuz Kullanımın Avantajı

Kablosuz şekilde USB ile bağlanan HP marka klavye, çalışma masanızda kablo karışıklığına neden olmaz ve ferah bir görüntü sunar. Ayrıca kablosuz özelliği sayesinde hareket özgürlüğü sağlar.

Hızlı Yanıt Veren Duyarlı Tuşlar

HP Pavilion, oldukça hassas tuşları sayesinde büyük konfor sağlar. Hızlı yanıt veren tuş takımı, çalışma veriminizi arttırarak çok daha akıcı bir kullanım sunar.

Sessiz Çalışma Performansı

Sahip olduğu hassas tuş takımı sayesinde sessizlik özelliğine de sahip olan klavye, bu sayede hem sizi hem de çevrenizi rahatsız etmez ve çalışma konsantrasyonunuzu bozmaz.

Ergonomik Tuş Dizaynı

Tam boyutlu sayısal tuşların yanı sıra, işaret tuşları ile de konforlu kullanımın kapılarını açan klavye modeli, kavisli kenar tasarımı ile de el ve bileklerinizi rahat şekilde klavyeye yerleştirmenize yardımcı olur. 

Şık ve Estetik Tasarım

Siyah rengi, ince yapısı ve sade tasarımı ile oldukça şık bir ürün olan HP Pavilion klavye, yüksek performansının yanı sıra, göze hoş gelen ve yüksek el konforu sağlayan başarılı bir ürün olarak dikkat çeker.

Özellikler

  • Marka: HP
  • Model: Pavilion
  • Dili: Türkçe Q
  • Klavye Tipi: Standart
  • Bağlantı Arayüzü: USB
  • Bağlantı: Kablosuz
  • Güç Kaynağı: Pil

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Multimedya
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.