Hp 2tx16aa 14 İnç Neopren Reversible Sleeve Ters Çevrilebilir Kılıf

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Çok Yakında Turkcell Pasaj' da
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Neopren Malzeme ile Uzun Ömür

Ultra dayanıklı neopren kılıf, taşınabilir bilgisayarınızı çizik, darbe ve basınca karşı korumaya yardımcı olur. HP Neopren kılıf 14 inç uyumlu bilgisayarlarınızı sıkıca sardığı için seyahatlerde de yanınıza alabilirsiniz.

Esnek ve Yıpranmaya Karşı Dayanıklı

Yumuşak neopren malzeme aynı zamanda mükemmel esneklik sunar. Bu sayede taşınabilir bilgisayarlarınıza kısa sürede kılıf içine yerleştirebilir ve dilediğiniz zaman çıkararak hemen kullanabilirsiniz.

Neoprenin Leke Tutmayan Yüzeyi

HP dizüstü bilgisayar kılıfı, cihazlarınızı leke ve toza karşı da korurken kumaş özelliği sayesinde kılıf yüzeyi de lekelenmelere karşı direnç gösterir.

HP’den Neopren Notebook Taşıma Kılıfı

HP Neopren Reversible Sleeve çift taraflı dizüstü bilgisayar kılıfı dizüstü bilgisayarınızı darbelere ve çizilmelere karşı koruyan çift renkli ve şık tasarımlı bir aksesuardır. Yumuşak dokusu ve fit dizaynı sayesinde rahatlıkla taşıyabilirsiniz.

Tek Kılıfla Çift Kullanım Avantajı

İçi ve dışı farklı renklerde tasarlanan laptop kılıfı, ters çevrilebilme özelliği sayesinde iki yönlü kullanım sunar. Böylece hem klasik siyah hem de canlı bir renk seçerek kombinlerinizle uyum için kullanabilirsiniz.

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
HP 2TX16AA 14 İNÇ NEOPREN REVERSİBLE SLEEVE TERS ÇEVRİLEBİLİR KILIF
Üretim Yeri
Çin
Çanta Tipi
NOTEBOOK KILIFI
Materyal
KUMAŞ
Bölme Sayısı
BELİRTİLMEMİŞ
Orıjınal Renk
GRİ
Ana Renk
GRİ
Renk
GRİ
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
PASAJ
Marka
HP
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok