Samsonite CC8-19-003 Network 3 17.3 inç Notebook Çantası

Henüz yorum yok Yorum Yaz

Samsonite CC8-19-003 Network 3 17.3 inç Notebook Çantası

Çok Yakında Turkcell Pasaj' da

Taşınabilir Bilgisayar Bölmeli Evrak Çantası

Maksimum 17,3 inç olan notebook ve maksimum 10,5 inç tablet için özel korumalı bölmelerin yer aldığı CC8-19-003 Network 3 notebook çantası, aynı zamanda özel bölmeleri ile evraklarınız için de ideal bir saklama alanı sunar.

Fonksiyonel Saklama Bölmeleri

İç ve dış kısmında yer alan fermuarlı/fermuarsız özel saklama bölmeleri sayesinde eşyalarınızı kategorize ederek düzenli bir şekilde saklayabilir veya yanınızda taşıyabilirsiniz. Böylece ihtiyacınız olan eşyaya kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Ayarlanabilir Omuz Askısı

Kullanıcının ellerinin acımaması için yumuşak pedlerin yer aldığı tutma kolunun yanı sıra postacı tarzı kullanım için omuzda taşıma askısı da vardır. Fiziksel özelliklerinize göre dilediğiniz gibi ayarlayabileceğiniz bu omuz askısı, örme kumaştan üretildiği için oldukça sağlamdır.

Su İtici Kumaş Avantajı

SAMSONITE CC8-19-003 Network 3 notebook çantası, sahip olduğu su itici kumaş sayesinde yağmurlu havalardan ve hafif su sıçramalarından etkilenmez. Bu sayede önemli belgelerinizi, bilgisayarlarınızı ve kişisel eşyalarınızı güvenle taşıyabilirsiniz.

Ekstra Uzun Kullanım Ömrü

Polyesterden üretilen dış yüzeyi, yoğun kullanıma uygun nitelikte olan CC8-19-003 Network 3 notebook çantası, aşınma, yırtılma ve renk solması sorunu olmaksızın uzun bir kullanım vadeder.

Teknik Özellikler

  • Malzeme: Polyester
  • Ölçüler: 43,5x11,5x31,5 cm
  • Ağırlık: 600 Gram
  • Ekran Boyutu: Maks. 17,3 inç


Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
SAMSONİTE CC8-01-003 17.3 İNÇ NETWORK3 NOTEBOOK ÇANTASI
Üretim Yeri
Çin
Çanta Tipi
OMUZ ÇANTASI
Materyal
KUMAŞ
Bölme Sayısı
2
Orıjınal Renk
MAVİ
Ana Renk
MAVİ
Renk
MAVİ
Seri - Imeı
SERİ
Marka
SAMSONITE
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok