Samsonite CC8-19-005 Network 3 15.6 inç Notebook Sırt Çantası

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Sık Seyahat Edenlere Uygun Tasarım

Sportif bir görünüme sahip olan bir sırt çantası olan SAMSONITE CC8-19-005 Network 3, taşınabilir bilgisayarlar ve kişisel eşyalar için farklı bölmeleri bulunan, çok yönlü bir çantadır. Kullanışlı tasarımı ve yaklaşık 20 litrelik iç hacmi ile sık seyahat edenlere büyük bir kolaylık sunar.

Korumalı Notebook Bölmesi Avantajı

Maksimum 15,6 inç ekrana sahip notebook bilgisayarlar için özel korumalı bir bölmeye sahiptir. Bilgisayarı dış etkenlerden koruyan bu özel bölme, hassas eşyalarınız için de uygundur.

Kullanıcı Dostu Fermuarlı Saklama Bölmeleri

Birçok fermuarlı ve fermuarsız saklama bölümüne sahip olan SAMSONITE CC8-19-005 Network 3 sırt çantası, maksimum 10,5 inçe kadar olan tabletler için korumalı bir bölmeye sahiptir.

Konfor Sağlayan Omuz Askıları

Yumuşak pedlere sahip olan omuz askıları sayesinde çantanızı tam kapasite kullansanız dahi omuzlarınızın incinmesi önlenir. Ayarlanabilir özellikte olan bu askıları vücudunuza uygun şekilde ayarlayarak rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Çizilme ve Darbelere Karşı Ekstra Direnç

Yumuşak ve hafif tasarımının yanı sıra kolay deforme olmayacak yapıdaki dayanıklı kumaşı ile uzun bir kullanım ömrü vadeden SAMSONITE CC8-19-005 Network 3 sırt çantası, yoğun kullanıma uygundur.

Teknik Özellikler

  • Ölçüler: 30x43,5x19 cm
  • Hacim: 19,5 Litre
  • Ağırlık: 0,8 Kg
  • Uyumluluk: 15,6 inç Taşınabilir Bilgisayar


Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Multimedya
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.