Acer Nitro KG272S Zeroframe 27 inç 165Hz 2ms (2xhdmı+Display) Freesync Premium Full Hd IPS LED Monitör UM.HX2EE.S01

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

FHD Geniş Ekran

27 inç ekran genişliği ile oyun deneyimlerinizi en üst seviyeye taşımayı hedefleyen monitör, 1920x1080 ekran çözünürlüğü ile de geniş ekranı FHD görüntü kalitesi ile buluşturur.

16 Milyon Renk

16,7 milyon renk aralığı ile her rengi en canlı ve parlak şekilde ekrana yansıtır ve en sevdiğiniz oyunları gerçeğe en yakın şekilde oynamanızı sağlar.

Geliştirilmiş Ekran Senkronizasyonu

Monitörün ekran yenileme hızı ve bilgisayarınızın sahip olduğu kare hızını başarılı şekilde senkronize eden AMD FreeSync teknolojisi, bu sayede ekranda oluşabilecek donmaların ve kasmaların önüne geçerek akıcı bir performans ortaya koyar.

Yüksek Ekran Yenileme Hızı

165 Hz ekran yenileme hızı ile dikkat çeken model, 0,5 ms tepki süresi ile bir araya gelerek en hareketli aksiyon sahnelerinde bile net ve akıcı görüntüler sunar. 

HDR10 Teknolojisi

HDR10 desteği sunan monitör, oyunlarda genel anlamda kaliteyi ve kontrastı iyileştirerek çok daha gerçekçi ve canlı görüntüler ile oyun zevkinizi yükseltir. 

Göz Yorgunluğu Koruması

Acer BlueLight Shield ve Flickerless teknolojileri sayesinde bilgisayar başında geçirilen uzun saatlerde bile gereksiz göz yorgunluğu minimum seviyede kalır.  Acer ComfyView ve Low Dimming ile de monitörün ekran parlaklığını azaltarak göz yorgunluklarının önüne geçebilirsiniz.

Ergonomik Ekran Tasarımı

Öne ve geriye doğru eğilebilen ekran tasarımı ile oturduğunuz pozisyonu değiştirmek zorunda kalmadan en iyi açıdan ekrana bakabilirsiniz. Bu sayede bilgisayar başında en rahat pozisyonda oturarak rahat edebilirsiniz. 

Düşük Güç Tüketimi

27 Watt gücü ile maksimum performansı minimum enerji tüketimi ile sağlayarak hem cebinizi hem de doğayı korur.

Teknik Özellikler

  • Marka: Acer
  • Panel Tipi: IPS
  • Ekran Boyutu: 27 inç
  • Ekran Çözünürlüğü: 1920x1080
  • Kontrast: 100.000.000:1
  • Ekran Yenileme Hızı: 165 Hz
  • VESA Uyumluluğu: Var
  • HDR: HDR10
  • Güç Tüketimi: 27 W
  • Görüntü Oranı:  16:9

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Multimedya
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.