Dell 24 P2418HT 1920x1080 60Hz 6ms VGA HDMI DP Touch IPS Monitör

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz


Tek Bir Dokunuşla Kolayca Halledin

Dokunmatik özelliği sayesinde işlerinizi çok daha kolay bir şekilde halletmenize yardımcı olan Dell P2418HT monitör, gelişmiş bir deneyim sunar.

Full HD Çözünürlük Değeri ile Ayrıntıları Keşfedin

1920x1080 piksel FHD çözünürlük değeri sayesinde ekrandaki içerikleri çok daha ayrıntılı bir şekilde deneyimlemenizi sağlayan Dell monitör, oyun ve eğlence ihtiyaçları için öne çıkan bir seçenektir.

IPS Ekran Teknolojisi

IPS panel tipi sayesinde her açıdan görüntüyü bozulmadan izleme imkanı sunan Dell monitör, güneş parlamaları gibi durumları da önler. 

Dilediğiniz Şekilde Kullanın

Farklı kullanım ihtiyaçları için fiziksel olarak özelleştirilebilen Dell monitörü dilerseniz çalışma masanızda, dilerseniz düz bir yüzeyde kolayca kullanabilirsiniz. Stantlı kullanımlarda bilgisayarınızın pozisyonunu uygun şekilde değiştirebilirsiniz.

Sezgisel Dokunmatik Özelliği

Eş zamanlı olarak iki farklı parmağı algılayan sezgisel dokunmatik özelliği sayesinde bilgisayarınızı dokunmatik olarak çok daha verimli bir şekilde kullanabilirsiniz.

Göz Dostu Ekran

ComfortView özelliği sayesinde ekrandaki titreşimleri ortadan kaldıran ve kullanıcılara daha verimli bir izleme deneyimi sunan Dell monitör, göz sağlığınızı korumanıza yardımcı olur.

USB Type-C ile Karışık Kablolardan Kurtulun

Tek bir USB Type-C kablosuyla enerji akışı sağlarken ses ve görüntü de aktarabileceğiniz Dell monitör, kablo dağınıklığını ortadan kaldırarak odaklanmanızı kolaylaştırır.

Çoklu Bağlantı Noktası Desteği

DP, VGA ve HDMI gibi farklı bağlantı noktaları bulunan monitör, değişik aksesuarlar ve cihazlarla uyumlu bir şekilde kullanılabilir.

Teknik Özellikler

  • Ekran Boyutu: 23.8 inç (60,47 cm)
  • Panel Türü: IPS
  • Arkadan Aydınlatma Teknolojisi: LED
  • Ekran Çözünürlüğü: 1920x1080 FHD
  • Tepki Süresi: 6 Ms
  • Bağlantı Noktaları: HDMI, DP, VGA, USB, Type-C, 3.5 mm Ses Çıkışı

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Multimedya
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.