Dell 27 E2720HS 1920x1080 60Hz 8ms VGA HDMI IPS Monitör

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz


Daha Kaliteli Ses

Yeni entegre hoparlörlere sahip olan HDMI IPS monitör, etrafınızda bulunan seslerin dikkatinizi dağıtmasını engeller. Bu sayede daha odaklı çalışma olanağı sağlar.

Tüm Çalışma Tarzlarına Uyum Sağlar

VGA IPS monitör, yüksekliği ayarlanabilen bir stant ile tasarlanmıştır. Sahip olduğu bu stant, dilediğiniz şekilde ayarlama yapabileceğiniz ergonomik bir parçadır.

Esnek Kurulum

VESA uyumlu montaj aparatları ile çalışma alanınızı özelleştirebildiğiniz IPS monitör, oldukça rahat bir kuruluma sahiptir.

Tarzınızı Korur

HDMI IPS monitör, ‘’Düzlem İçi Geçiş (IPS)’’ teknolojisine sahiptir. Tüm ekran üzerinde tutarlı renkler oluşmasını sağlayan bu teknoloji, tam HD çözünürlük sağlar.

Geniş Kapsamlı Bağlantı Özellikleri

E serisinde bulunan IPS monitör, DP ve VGA gibi bağlantı seçenekleri ile oldukça kullanışlıdır. Hem yeni hem de eski sistemler ile uyum içinde çalışan bu özellikler, çalışma alanınızda ihtiyaç duyduklarınızı karşılayacak biçimde özelleştirir.

En İyi Şekilde Faydalanın

Dar bir çerçeve, ince profil ve geliştirilen kablo yönetimine sahip IPS monitör, geniş ekranda ayak izini küçültür. Bu sayede masanızda derli toplu ve daha temiz bir çalışma alanı elde edersiniz.

Daha Geniş Ekran

27 inçlik geniş ekrana sahip olan monitör, çalışmalarınızın her açıdan harika görünmesini sağlar. Ayrıca sahip olduğu 1920x1080 piksellik çözünürlük ile çarpıcı bir izleme deneyimi yaşatır.

Ayrıntıları Yakalar

Benzersiz özellikler ile tasarlanan monitör, 8ms tepkime hızına sahiptir. Tüm detayları yakalamanızı sağlayan ürün, 178 derecelik izleme açısı ile nerede olursanız olun takip etmenizi kolaylaştırır.

Teknik Özellikler

 • Ekran Boyutu: 27 inç
 • Panel Tipi: IPS
 • Çözünürlük: 1920 x 1080
 • Tepkime Süresi: 8ms
 • Yenileme Hızı (Hz): 60 Hz
 • Ekran Oranı: 16:9
 • Kontrast Oranı: 1000:1
 • Parlaklık: 250 cd/m²
 • İzleme Açısı: 178° / 178°
 • Sync Teknolojisi: Yok
 • Bağlantı şekli: VGA

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Multimedya
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.