Dell 43 U4320Q 3840x2160 60Hz 8ms HDMI DP Type-C IPS Monitör

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Tüm İçerikler Tek Ekranda

Dört adete kadar bilgisayar içeriğini tek bir ekranda görüntüleyen Dell Ultra Sharp 4K Ultra HD LED Monitör, işlerinizi tek bir karede görmenizi sağlar. Resim içinde resim teknolojisiyle daha geniş bir çalışma alanı yaratarak zamandan tasarruf edebilirsiniz.  

Güçlü Ayrıntılar ve Renkler

Güçlü renk sınıflandırması ve hassasiyetine sahip bu monitör, 4K UHD çözünürlüğe ve 1.07 milyar rengin yüksek derinliğine sahiptir. Tüm ayrıntıları çarpıcı bir şekilde yansıtan bu teknolojiyle kusursuz görüntü deneyimini yaşarsınız.

Fonksiyonel Tasarım Detayları

Dell Ultra Sharp 4K Ultra HD LED Monitör, fonksiyonel tasarım detaylarıyla ön plana çıkar. Monitörü dilediğiniz gibi eğebilir, döndürebilir ve yüksekliğini ayarlayabilirsiniz. Daha geniş çalışma alanı sunan küçük monitör tabanı sayesinde masanızda minimum yer kaplar.

Gözü Yormayan ComfortView Teknolojisi

Uzun süreli çalışmalar için geliştirilen ComfortView teknolojisiyle gözlerinizi yormadan çalışabilirsiniz. Titreşimsiz özelliğe sahip bu ekran zararlı mavi ışık emisyonlarını azaltarak çalışma saatlerinize konfor katar.

Hızlı ve Kolay Bağlantı Noktaları

Monitöre ergonomik olarak yerleştirilmiş USB bağlantıları ile zaman kaybetmeden kolayca bağlantı kurabilirsiniz. USB-C özelliğiyle 90 Watt değerine kadar monitörü hızlı ve sorunsuz bir şekilde şarj edebilirsiniz.

Her Seviyede Üretken ve Etkin

Geliştirilmiş Dell Display Manager Easy Arrange özelliği ile uygulamalar daha hızlı çalışır. Birden fazla uygulamayı yan yana çalıştırabileceğiniz bu özellik ile her seviyede verimli ve üretken çalışabilirsiniz.

Sorunsuz Geçişler ve Hızlı Kısayol Tuşları

Otomatik geri yükleme özelliğine sahip Dell Ultra Sharp 4K Ultra HD LED Monitör, bilgisayar kapansa dahi uygulamaları kaldığı yerden çalıştırmaya devam eder. Kolaylık sağlayan kısayol tuşları ile ekran yönetim ayarlarını yapılandırabilir, monitörünüzü kişiselleştirebilirsiniz.

Çevreyle Dengeli Teknoloji

Ekolojik faktörler unutulmadan tasarlanan bu monitör, ENERGY STAR 7.1 RoHS ve CEL gibi çevresel yasal standartlara uygun olarak geliştirilmiştir.

Özellikler 

  • Resim İçinde Resim Teknolojisi (PBP)
  • Çözünürlük: 3840 x 2160
  • Ekran Büyüklüğü: 42,5 inç
  • Yenileme Hızı: 60 Hz
  • 4K UHD Çözünürlük
  • ComfortView Teknolojisi
  • Easy Arrange Özelliği

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Multimedya
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.