Dell S2721HGF 27 inç Curved LED Monitör

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Canlı Görseller Sunan İnce Çerçeveli Tasarım

Daha fazla görüntü alanı sunan ve odaklanmayı kolaylaştıran ince çerçeveli 27 inç full HD ekran sayesinde oyun içindeki hiçbir detayı kaçırmazsınız. 


Kavisli Tasarım ile Sürükleyici Oyun Deneyimi

178 derecelik açı ile sinematik seyir deneyimi sunan kavisli ekran 1500R kavisli ekran tasarımı sayesinde görüş alanınız ve oyun hakimiyetiniz artar. Bu sayede rakiplerinizden daha hızlı tepki verebilirsiniz.

Yüksek Görüntüleme Performansı Sunan Düşük Tepki Süresi

1 ms olan tepki süresi sayesinde en hareketli sahnelerde dahi ekran bulanıklığı ve görüntü donması gibi sorunlar yaşamadan kesintisiz oyun oynayabilir, favori aksiyon filmlerinizi izleyebilirsiniz.

Yüksek Tepki Hız ile Ekstra Net Görüntü

144Hz yenileme hızına sahip olan Dell oyun monitörü, hızlı hareket eden objeleri daha net görüntüler. Bu sayede oyun içinde rakiplerinize daha hızlı yanıt verebilir, daha kısa sürede aksiyon alabilirsiniz.

Kesintisiz Oyun Deneyimi Sunan Teknoloji

AMD FreeSync Premium Teknolojisi sayesinde ekran titremesi ve ekran yırtılması sorunlarını yaşamadan kesintisiz bir oyun deneyimi yaşayabilirsiniz. Arıca NVIDIA G-SYNC ile Uyumluluk Sertifikası'na sahip lan Dell, benzersiz bir görüntü kalitesi sunarak rekabetçi bir oyun atmosferi yaratır.

Zararlı Mavi Işıkları Azaltan Filtre

ComfortView özelliği sayesinde gözler için zararlı olan mavi ışıkları filtreleyerek kullanıcıya aktarır. Oyun oynarken ve film izlerken gözlerinizin daha az yorulmasını sağlayan bu teknoloji konforlu bir görüntüleme deneyimi sunar.

Özel Havalandırma Sistemi ile Verimli Isı Dağılımı

Oyun içinde ekstra ısınmayı önleyen özel havalandırma sistemi sayesinde daha verimli bir ısı dağılımı sağlar. Bu sayede uzun oyun seanslarında bile aşırı ısınma sorunu yaşamazsınız

Oyun Odaklı İşlevsel Tasarım

Estetik görünüm ve işlevselliği bir arada sunan oyun odaklı tasarımı ile dikkat çeker. Diğer oyun ekipmanlarına  daha fazla alan sağlayan ince standı sayesinde yükseklik ve eğimi dilediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz.

Teknik Özellikler

 • Ekran panel Tipi: Curved (Kavisli)
 • Ekran Teknolojisi: VA
 • Ekran Boyutu: 27 inç/68,6cm
 • Ekran Çözünürlüğü: 1920X1080
 • Ekran Çözünürlüğü Standardı: Full HD
 • Yenileme Hızı: 144 Hz
 • Tepki Süresi: 1 ms
 • Parlaklık: 350 cd/m²
 • Kontrast Oranı: 3000:1
 • Renk Sayısı: 16,7 milyon
 • Bit Derinliği: 8 bit
 • İzleme Açısı Yatay/Dikey: 178 derece

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Multimedya
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.