Acer CB292CU 29 inç 75Hz 1ms (HDMI+Display) FreeSync FHD LED IPS Monitör UM.RB2EE.005

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Yüksek Çözünürlüklü Canlı Görüntüleriyle Acer Monitör

Acer CB292CU modeli, 29 inçlik ekranı ve 2560 x 1080 piksel çözünürlüğü ile dikkat çekmeyi başarır. Modelin 29 inç boyutundaki ekranı ile birçok görüntü rahatlıkla izlenebilir hale gelir. Öte yandan yüksek çözünürlük, oyuncuların daha canlı görüntüler eşliğinde oyun oynamasına da olanak sağlar.

Keskin Renkleri ile İlgi Odağı

Acer tarafından üretilen monitörün keskinlik oranları 1000:1 ve 100.000.000:1 olarak bilinir. Bu sayede oldukça keskin renklere sahip olan ürün, 16,7 milyon rengi görüntüleme kapasitesine de sahiptir. Öte yandan cihazda sRGB desteği de yer alır ve sRGB desteğinin kapsamı yüzde 99 olarak bilinir.

Fonksiyonel Bağlantı Özellikleri ile Dikkat Çeker

Cihazda 2 adet HDMI girişi, 1 adet DisplayPort ve 1 adet kulaklık çıkışı yer alır. Modelde yer alan HDMI girişleri sayesinde her türlü bilgisayarı monitöre bağlama imkanı bulunur. Ayrıca üründe kullanılan DisplayPort sayesinde diğer cihazlar da monitöre bağlanabilir.

Hafif Yapısı ve Şık Tasarımı ile Bilinen Acer Monitör

699 mm genişliğe, 317,3 mm yüksekliğe ve 61,5 mm derinliğe sahip olan modelin ağırlığı yaklaşık olarak 4,32 kg olarak bilinir. İnce çerçeve tipine sahip olan modelin ön ve arka çerçeve rengi ise siyahtır. Şık tasarımı ile dikkat çeken bu modelde 4 Watlık hoparlör de yer alır.

Düşük Güç Tüketimi Sayesinde Enerji Tasarrufu Yapabilirsiniz

Modelin enerji tüketim sınıfının E sınıfı olduğu bilinir. Öte yandan cihaz, yaklaşık bin saat gibi bir sürede 19 kWh enerji tüketimine sahiptir. Bu sayede model, önemli miktarda enerji tasarrufu yapılmasına olanak sağlar. Model, normal bir şekilde çalışırken 30 W enerji tüketir fakat bekleme modundayken 0,3 W güç kullanır.

Modelin Dikkat Çeken Diğer Özellikleri

Acer’in özel olarak ürettiği bu modelde AMD FreeSync, mavi ışık filtresi ve titreşim azaltma gibi özellikler de yer alır.. İnsan sağlığına ve çevreye zararı olmayan Acer monitör, TCO sertifikasına da sahiptir.

Teknik Özellikler

  • Ekran Boyutu: 29 inç
  • En Boy Oranı: 21:9
  • Kontrast Oranı: 1000:1
  • Parlaklık: 250 cd/m2
  • Arka Işık: LED

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Multimedya
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.