Asus ZenScreen MB16ACE 15.6 inç IPS 1920x1080 5ms Taşınabilir USB Monitör

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirimin bitmesine
kaldı.
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi
Taksitli Alışveriş

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Taksitli Alışveriş

Kredi kartına ihtiyaç duymadan faturanıza ek ödeme seçenekleri Turkcell'de

Asus’tan Taşınabilir USB Bilgisayar Monitörü

Asus ZenScreen, USB Type-C bağlantıya ihtiyaç duyan, taşınabilir bir bilgisayar monitörü olarak öne çıkar. Masaüstü ve taşınabilir olmak üzere tüm bilgisayarlarla uyumlu olmasının yanı sıra 15,6 inçlik boyutu ile büyük bir avantaj sağlar.

Yansıma Önleyici Yüzey Avantajı

Günün 24 saati iç ve dış mekanlarda konforlu bir kullanım sunan yansıma önleyici IPS panel, karanlık görüntülerin de daha net görünmesini sağlar.

Otomatik Görüntü Optimizasyonu

Aktarılan görüntüleri yatay ve dikey olmak üzere ekrana sığacak şekilde otomatik olarak ayarlayan Asus ZenScreen, bu işlem sırasında görüntülerin çözünürlüğünü de korur.

Gözleri Koruyan Asus Eye Care Teknolojisi

Flicker-Free teknolojisi ile görüntülerde titreme meydana gelmesini önlerken diğer yandan mavi ışık filtresi ile gözleri zararlı mavi ışıktan korur. Bu sayede uzun süre ekrana bakmak zorunda kalsanız bile göz yorgunluğu yaşamazsanız.

Kullanım Avantajı Sağlayan Hibrit Sinyal Çözümü

USB Type-C konnektör ile çalışan Asus ZenScreen taşınabilir monitör, Hibrit Sinyal Çözümü adı verilen bir teknoloji sayesinde USB Type-A bağlantılarını da destekler. Bu sayede monitörünüzü A tipi USB konnektörlü bilgisayarlar ile de kullanabilirsiniz.

Geniş İzleme Açısı ve Full HD Çözünürlük

1920x1080p ile full HD çözünürlük sunmasının yanı sıra geniş izleme açıları sayesinde farklı açılardan da net görüntü verir. Konforlu kullanım sağlayan bu özellikler sayesinde yanlardan baktığınızda bile canlı renkler ve yüksek kontrasta sahip görüntüler elde edersiniz.

İnce Profil ile Ekstra Hafif Tasarım

 8 mm profil sayesinde sadece 710 gram ağırlığa sahip olan Asus ZenScreen MB16ACE, dünyanın en hafif 15,6 inç monitörleri arasında yer alır. Taşıma kolaylığı sağlayan bu özel tasarım aynı zamanda kullanıcılara dilediği yerde çalışma özgürlüğü de sunar.

Akıllı Kılıf ile Pratik Kullanım

Asus ZenScreen taşınabilir monitörü darbe ve çizilmelere karşı koruyan akıllı kılıf, monitörü yatay ve dikey konumlandırmanızı sağlayan bir stand olarak da kullanabilirsiniz.

Teknik Özellikler

 • Ekran Panel Tipi: Düz (Flat)
 • Ekran Teknolojisi: IPS
 • Ekran Yenileme Hızı: 60 Hz
 • Ekran Boyutu: 16,5 inç/39,6 cm
 • Ekran Çözünürlüğü: 1920x1080p
 • Çözünürlük Standardı: FHD
 • Ekran En-Boy Oranı: 16:9
 • Tepki Süresi: 5 ms
 • Piksel Yoğunluğu: 141 PPI
 • Kontrast Oranı: 800:1
 • Renk Sayısı: 16,7 milyon
 • İzleme Açısı Yatay (H): 178 º
 • İzleme Açısı Dikey (V): 178 º
 • Parlaklık: 220 cd

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Multimedya
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.