Lenovo Thinkvision T22I-20 21.5 inç 60Hz 4ms (Hdmı+Display+Analog+Usb) Full Hd IPS Pivot Monitör 61FEMAT6TK

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Şık Tasarımı ile Dikkat Çeken Lenovo Monitör

Hoş tasarıma ve ince bir çerçeveye sahip olan cihaz, Lenovo’nun en çok tercih edilen monitör modelleri arasında yer alır. Siyah ön ve arka çerçeveye sahip olan Lenovo Thinkvision monitör, 3 kilogramlık ağırlığı sayesinde arzu edilen her yere taşınabilir. Portatif yapısı ile ilgi çeken ürün; 489,3 mm genişliğe, 297,4 mm uzunluğa ve 48,5 mm ekran derinliğine de sahiptir.

Geniş Ekran Boyutu Tercih Sebebi

IPS ekran teknolojisi kullanılan monitörün ekran boyutu 21,5 inç olarak bilinir. Ürünün geniş ekranı sayesinde birçok farklı film ve dizi rahatlıkla izlenebilir. 250 cd/m2 ekran parlaklığına sahip olan cihaz, 1920 x 1080 piksel çözünürlüğü ile de oyun oynamak için oldukça iyi bir tercihtir.

Yüksek Kontrast ile Canlı Renkler

60 Hz yenileme hızına sahip olan modelde 1000:1 statik ve 3.000.000:1 dinamik kontrast oranı da bulunur. Bu sayede ürünün tüketicilere sunduğu renkler oldukça canlı bir hal alır. Öte yandan model sayesinde 16,7 milyon renk rahatlıkla görüntülenebilir. Ürünün hızlı moddaki tepkime süresi ise 4 ms olarak bilinir. 16:9 en boy oranına sahip monitörün piksel yoğunluğu da 102 PPI olarak dikkat çeker. Piksel aralığı 0,248 mm olan monitörde IPS ekran teknolojisi kullanılır. Öte yandan düz ekran tipine sahip olan ürünün dijital sinyal frekansı da 50 Hz ile 75 Hz arasında yer alır.

Bağlantı Özellikleri ile Lenovo Thinkvision Monitör

Lenovo’nun dikkat çeken monitör modelleri arasında yer alan cihazda 1 adet HDMI, 4 adet USB Type-A, 1 adet DisplayPort, 1 adet VGA girişi ve bir adet de kulaklık girişi yer alır. Modelde yer alan HDMI girişi sayesinde bilgisayarlardan görüntü alınabilir. Ayrıca VGA girişi ile eski cihazlar da monitöre bağlanabilir.

Düşük Güç Tüketimi ile İlgi Odağı

Lenovo tarafından üretilen bu model, en az enerji tüketen monitörler arasındadır. Maximum güç tüketimi 43 W olan model, ortalama 12 W enerji tüketir. Ayrıca cihaz, bekleme modundayken 0,3 W elektrik enerjisi harcar.

Teknik Özellikler

  • Çözünürlük Standardı: FHD
  • Yenileme Hızı: 60 Hz
  • Ekran Boyutu: 21.6 inç
  • Ekran Teknolojisi IPS
  • En Boy Oranı: 16:9

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Multimedya
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.