Samsung LF24T350FHRXUF 24 inç 75Hz 5ms (HDMI-D-Sub) FreeSync Full HD IPS LED Monitör

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Çerçeveleri Bir Kenara Bırakın

Minimalist bir tasarım diline sahip Samsung monitörün 3 tarafı çerçevesiz ekranı sayesinde ister odanızda isterseniz çalışma ortamınızda modern bir görüntüye kavuşun. Maksimum konsantrasyona sahip çerçevesiz ekran ile çoklu monitör düzeninde kesintisiz ve heyecan verici bir deneyim yaşayın. Parlak renklerin keyfini yeni bir boyuta taşıyın.

Kullanıcı Dostu Göz Koruma Teknolojisi

Samsung’un yeni nesil göz koruma teknolojisi bilgisayar başında geçen uzun saatlerin yorgunluğunu en aza indirir. Gözlerinizi koruyarak daha uzun süre ekran başında çalışmanızaa olanak tanır. Yorucu ve dikkat dağıtan ekran titremelerini önler. Göz Koruyucu Mod ise mavi ışık salınımı en aza indirerek göz sağlığınızı korumaya yardım eder.

Daha Akıcı Görüntü Deneyimine Hazır Olun

75Hz ekran tazeleme hızı ile daha akıcı ve kusursuz bir görüntü deneyimi sizleri bekliyor. Ekran teknolojisini bir üst seviyeye taşıyan yüksek tazeleme hızı ile gecikme ve gölgelenme yaşamadan oyun oynamanın tadını çıkarın.

Oyunseverlerin En Büyük Yardımcısı Gaming Monitor

Sahneleri daha keskin görün ve avantajı anında ele geçirin. İdeal oyun ayarları sayesinde karanlıkta saklanan düşmanlarınızın yerini tespit edin. Oyun modu sayesinde tüm oyunları ekranınızı tam dolduracak şekilde oynamanın keyfini yaşayın.

Tüm Açılardan Aynı, Keskin ve Canlı Görüntü

Samsung tecrübesi ve kalitesi ile geliştirilen 75Hz tazeleme hızına sahip Gaming monitör, oturduğunuz her yerden aynı kalitede renkler görmenizi sağlar. IPS paneli sayesinde ekranın her bir noktasındaki renkler canlı ve net tutulur, renk tonları her açıdan mükemmel görünür.

Senkronize Hızın Gerçekçi Dünyası

AMD Radeon FreeSyncTM teknolojisi sayesinde görüntüdeki yırtılmaları en az seviyeye indirmek için monitör ve ekran kartının yenileme hızını senkronize eder. Bu sayede kesintisiz ve akıcı görüntüler elde edilir.

Birden Fazla Cihazı Uyum İçinde Yönetin

HDMI ve D-sub bağlantı özellikleri sayesinde, istediğiniz cihazı doğrudan monitörünüze bağlayın. Daha kullanışlı ve esnek bir çalışma ortamı yakalayın.

Teknik Özellikler

  • Stantla Birlikte Set Ağırlığı 2,7 kg
  • 24 inç Ekran Boyutu
  • 1080p Full HD
  • 250 cd/m2 Parlaklık (Tipik)
  • 200 cd/m2 Parlaklık (Min)
  • Düz Ekran
  • Maksimum 75Hz Yenileme Hızı
  • Eco Saving Plus
  • Oyun Modu
  • Göz Koruma Modu


Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Multimedya
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.