Acer Nitro RG241YP 23.8 inç 165Hz 1ms (2xHDMI+Display) FreeSync Full HD IPS LED Monitör UM.QR1EE.P01

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Geniş Ekranı Sayesinde Daha Kaliteli Oyun ve Film Deneyimi

Monitör, 23.8 inç ekran genişliği ve FHD ekran çözünürlüğü standardı ile dikkat çeker. Modelin 1920x1080 piksel ekran çözünürlüğü sayesinde birçok film rahatlıkla izlenebilir. Öte yandan oyuncular, ürünün geniş ekranı sayesinde daha iyi bir oyun deneyimine sahip olabilir.

Yüksek Kontrast Oranı ve Hızlı Yenileme

Üründe bulunan yüksek dinamik ve statik kontrast oranları, birçok kişinin dikkatini çeker. Yüksek kontrast oranları, ürünün renkleri daha canlı bir şekilde kullanıcılara iletmesine yardımcı olur. Ayrıca 165 Hz yenileme hızı ile dikkat çeken Acer monitör,1 ms tepkime süresi ile en hızlı monitör modelleri arasında yer alır.

Ekran Panel Tipi ile Dikkat Çeker

Acer monitörde düz ekran tipi kullanılır. Öte yandan ürünün yatay ve dikey izleme açısının ise 178 derece olduğu bilinir. Cihazda kullanılan IPS ekran teknolojisi ise görüntüleri daha iyi bir şekilde kullanıcılara yansıtır.

Tasarım Özellikleri ile Acer Monitör

İnce çerçevesi ile kibar bir görünüme sahip olan Acer monitörde 75x75 mm VESA duvar montaj desteği de vardır. Öte yandan cihazın ön ve arka çerçeve renkleri de siyah olarak bilinir. Şık tasarımı ile dikkat çeken model, uzun ömürlü olması sayesinde de sıkça kullanılır.

Güç Tasarrufu Yapmak Onun İşi

Acer tarafından üretilen monitör modeli, en düşük enerji tüketimine sahip monitör modelleri arasında yer alır. Monitör, normal bir şekilde çalışırken 30 W ve bekleme modundayken 0,3 W enerji tüketir.

Teknik Özellikler

  • Ekran Boyutu: 23,8 inç
  • Maksimum Çözünürlük:1920x1080 Piksel
  • En Boy Oranı: 16:9
  • Arka Işık: LED
  • Güç: 30 W
  • VESA Uyumu: Var

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Multimedya
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.