Acer Nitro VG280K 28 inç 60Hz 1ms (HDMI+Display) FreeSync 4K UHD IPS Monitör UM.PV0EE.001

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

28 inç Boyutunda Geniş Ekran

Bilgisayardan aldığınız verimi ve zevki maksimuma çıkaracak olan Acer marka monitör, 28 inç ekran genişliği ile hem oyun saatlerinizi hem de film seanslarınızı çok daha keyifli hale getirir.

4K Ultra HD Görüntü Kalitesi

4K UHD görüntü kalitesi ile görüntüleri en net şekilde ekrana yansıtan monitörün ekran çözünürlüğü 3840x2160 olarak dikkat çeker. Hem geniş hem de net ekranı ile favori oyunlarınızda çok daha sağlam performanslara imza atabilirsiniz.

AMD FreeSync ile Yüksek Ekran Yenileme Hızı

AMD FreeSync desteği ile ekran yenileme hızı 144 Hz’e varan monitör, sağladığı yüksek senkronizasyon sayesinde neredeyse sıfır bulanıklık ve görüntü kırılması ile animasyonları size ulaştırır.  

İnce Çerçeve ile Daha İyi Görüş

Yok denilecek kadar ince çerçevesi sayesinde monitöre değil, ekrana odaklanmanızı kolaylaştırarak konsantrasyon kayıplarının önüne geçer. Bu sayede odaklanmanız gereken şeylere çok daha rahat bir şekilde bakabilirsiniz. Ayrıca renkleri koruyan IPS panel ile 178 derecelik görüş açısı elde edebilirsiniz.

Dâhili 2W Çift Hoparlör

Monitörde dâhili şekilde yer alan 2W gücündeki iki adet hoparlör ile gördüğünüz net görüntüleri net ve derin bir sesle destekleyebilir ve böylece ekstra hoparlör maliyetinden kurtulabilirsiniz.

Black Boost Teknolojisi ve Yüksek Kontrast Oranı

Black Boost teknolojisi, karanlık ekranların renk ve gölge oranlarını otomatik şekilde ayarlayarak daha belirgin olmalarını sağlar. Bu durum ekranı daha belirgin şekilde görmenizi sağlayarak oyunlarda rakiplerinize üstünlük kurmanıza yardımcı olur. Ayrıca yüksek kontrast oranı da tüm bu özellikleri destekleyerek karanlık ve aydınlık sahneleri daha rahat ve net şekilde görmenizi sağlar.

Özellikler

  • Marka: Acer
  • Gecikme Süresi: 1 ms
  • Ekran Yenileme Hızı: 60 Hz
  • Dâhili Hoparlör: Var
  • Ekran Oranı: 16:9
  • Ekran Çözünürlüğü: 3840x2160
  • Ekran Büyüklüğü: 28 inç
  • Dinamik Kontrast Oranı: 100.000.000:1
  • Parlaklık: 300 cd
  • Panel Tipi: IPS

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Multimedya
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.