Acer XF240QS 23.6 inç 165Hz 1ms (HDMI+Display) FreeSync Full HD Oyuncu Monitör UM.UX0EE.S01

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Şık Tasarımı ile İlgi Odağı Acer Monitör

Siyah renkteki ön ve arka çerçevesi ile ilgi odağı olan modelde düz ekran tipi kullanılır. Şık tasarımı ile ilgi odağı olmayı başaran Acer monitör, 3,65 kilogramlık ağırlığı ile arzu edilen her yere rahatlıkla taşınabilir.

Yüksek Çözünürlüklü Ekran Tam Oyunculara Göre

FHD çözünürlük standardına sahip olan modelin ekran çözünürlüğü 1920 x 1080 piksel olarak bilinir. Bu sayede görüntüleri cam gibi net bir şekilde sunan Acer monitör, oyunculara harika bir oyun deneyimi yaşatır. Üstelik geniş ekranı ve yüksek yenileme hızı sayesinde cihaz, film tutkunlarına da harika bir tecrübe sunar.

Farklı Bağlantı Özellikleri de Var

Modelde bir adet HDMI girişi, bir adet DisplayPort ve bir adet de kulaklık çıkışı yer alır. Monitörde yer alan HDMI girişi sayesinde birçok bilgisayar modele bağlanabilir. Ayrıca üründeki kulaklık çıkışı, 3,5 mm girişe sahip olan tüm kulaklıklar için uygundur.

Canlı ve Kontrastlı Renkler

300 cd/m2 ekran parlaklığına sahip olan Acer oyuncu monitörü, 1000:1 statik kontrast ve 1.000.000:1 dinamik kontrast oranları sayesinde göze daha hoş gelen renkleri sağlar. 16,7 milyon rengi görüntüleyebilen model, 93 PPI piksel çözünürlüğü sayesinde görüntülerin daha canlı olmasına olanak tanır.

Düşük Güç Tüketimi Sayesinde İlgi Odağı

B enerji tüketim sınıfında bulunan ürün, yıllık 44 kWh elektrik enerjisi tüketir. Saatlik olarak maksimum 30 W enerji tüketen model, normal bir şekilde çalışırken 23 W ve bekleme modundayken 0,5 W güç tüketir.

Dikkat Çeken Ek Detaylar

TN ekran teknolojisinin kullanıldığı modelin yenileme hızı 165 Hz civarındadır. 1 ms tepkime süresi ile bilinen cihaz, 8 bitlik renk derinliği ile de dikkat çeker. Model hem oyun hem de genel kullanım için son derece uygun bir yapıdadır.

Teknik Özellikler

  • Renk: Siyah
  • Ekran Boyutu: 23.6 inç
  • Ekran Teknolojisi: TN
  • Tepkime Süresi 1 ms
  • Enerji Sınıfı: B

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Multimedya
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.