Acer XV322QU 31.5 inç 165Hz 1ms ( HDMI+Display+USB) FreeSync Premium QHD Oyuncu Monitör UM.JX2EE.P08

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Acer ile Nefes Kesen Oyun Deneyimi

Oyuncular için yüksek çözünürlük değeri ve oyun performansını iyileştiren özellikleri bir arada sunan Acer Nitro XV322QU oyuncu monitörü, daha keyifli bir oyun deneyimi için ideal bir tercihtir.

Premium QHD Çözünürlük

2560 x 1440p çözünürlük değerine sahip olan Acer oyuncu monitörü, ekrandaki tüm detayları ayrıntılı bir şekilde deneyimlemenizi ve oyunun keyfini doyasıya çıkarmanızı sağlar.

Oyun Performansınız için Gelişmiş Özellikler

AMD FreeSync Premium ve VESA sertifikalı Display HDR400 sayesinde son derece canlı ve akıcı bir oyun deneyimi yaşatan Acer Nitro monitör, görüntüdeki yırtılma ve bozulmasorunlarını engeller.

Canlı ve Gerçekçi Görseller

Yüksek çözünürlük değeri ve görüntü iyileştirici eklentiler sayesinde görüntüleme deneyiminizi sinematik bir boyuta taşıyan XV322QU oyuncu monitörü, hayranlık uyandıran bir deneyim yaşatır.

Düşük Tepki Süresi ile Hızlı Hamleler

165 Hz yenileme hızıyla yumuşak ve akıcı bir performans sunan Acer Nitro oyuncu monitörü, 1ms tepki süresiyle hamlelerinizi en kısa sürede ekrana yansıtır. Bu sayede rekabet dolu oyunlarda tüm yeteneğinizi gösterebilirsiniz.

Ürün Özellikleri

  • Ekran Boyutu: 31,5 inç
  • Ekran Çözünürlüğü: 2560 x 1440 Premium QHD
  • Ekran Panel Tipi: IPS
  • Tepki Süresi: 1 ms
  • Yenileme Hızı: 165 Hz

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Multimedya
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.