HP V28 28 inç 60Hz 1ms (HDMI+Display) 4K Ultra HD FreeSync LED Monitör 8WH58AA

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Ultra HD 4K Görüntü Kalitesi

3840x2160 ekran çözünürlüğüne sahip olan ürün, ultra HD 4K görüntü özelliği ile benzersiz bir ekran deneyimi sunar. En sevdiğiniz oyunları, dizi ve filmleri en net ve canlı şekilde sizinle buluşturur.

28 İnç Geniş Ekran

28 inç ekran genişliği sayesinde oyun keyfinizi maksimuma taşır. Geniş ekran ve yüksek çözünürlük sayesinde bilgisayar ekranınızı çok daha etkin ve keyifli bir şekilde kullanabilirsiniz.

Yüksek Ekran Yenileme Hızı

60 Hz ekran yenileme hızı ile aksiyon dolu sahneler ekranınızda en akıcı şekilde ilerler ve oyun performansınız daima zirvede kalır.

Daha Fazla Piksel

Çok daha berrak, akıcı ve canlı görüntüler sunmak adına 4 kat daha fazla piksele sahip olan HP monitör, hiçbir ayrıntıyı kaçırmayarak monitörden maksimum verim almanızı sağlar.

Düşük Mavi Işık ile Yüksek Göz Konforu

Ekrandan gelen mavi ışığı daha yumuşak bir şekilde size ileten monitör, bu sayede bilgisayar başında uzun süreler geçirseniz bile göz yorgunluğunu minimum seviyede tutar ve göz sağlığınızı korumanıza destek olur.

Yüksek Kontrast Oranı

10.000.000:1 dinamik kontrast oranı sayesinde en karanlık ve en parlak sahnelerde bile ayrıntılara hakim olabilirsiniz. Ekrandaki renkleri gerçeğe en yakın tonda görerek çok daha gerçekçi oyun deneyimleri yaşayabilirsiniz. 

Özellikler

  •          Marka: HP
  •          Gecikme Süresi: 1ms
  •          Yenileme Hızı: 60 Hz
  •          Ekran Büyüklüğü: 28 inç
  •          Ekran Eğim Ayarı: Var
  •          En Boy Oranı: 16:9
  •          Renk Sayısı: 16.7 milyon
  •          Renk: Siyah

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Multimedya
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.