Hp Z3700 Kablosuz Beyaz/Pembe Mouse 4VY82AA

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Estetik ve Tarz Sahibi Tasarım 

HP kablosuz mouse, incecik ve özgün tasarımıyla hayranlık yaratır. Çalışmalarınızı zenginleştirmek için özel olarak tasarlanan kablosuz mouse, benzersiz şık tarzıyla farklılık yaratır. 

Kablosuz Özelliği ile İşlevsel Kullanım 

HP kablosuz mouse, kablosuz yapısıyla cihazlarınız ile kolayca bağlantı kurar. Sizi kablo kalabalığından kurtarır ve özgürlüğü parmaklarınıza getirir. Böylece istediğiniz yere taşıyarak konforlu bir şekilde kullanabilirsiniz. 

Güvenli ve Hızlı Bağlantı

2.4 GHz kablosuz bağlantıya sahip HP mouse, cihazlarınızla saniyeler içinde kusursuz bir bağlantı kurar. Hızlı bağlantı hızıyla takılma ve bekleme sorunu yaşamadan gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. 

Uzun Pil Ömrü Sayesinde Konfor Yanınızda

HP kablosuz mouse, tek bir AA pil ile 16 aya kadar pil ömrü sunar. Bu özelliği sayesinde konforlu bir deneyim sunan HP ile sınırları zorlayabilirsiniz.    

Cihazlarınız ile Muhteşem Bir Uyum 

HP kablosuz mouse, USB bağlantı noktasına sahip dizüstü ve masaüstü bilgisayarlar ile mükemmel bir uyum gösterir. Windows Vista/Windows 7/Windows 8/Windows 10 donanım uyum özelliği ile geniş bir kullanım imkanı tanır.

Hassas Optik Okuyucu

Hassas optik okuyucu özelliği sayesinde HP mouse, size kolay bir kontrol olanağı tanır. Böylece işlerinizi yaparken, oyun oynarken ve film izlerken üstün bir performans sunar.

Ürün Özellikleri

  • Bağlantı: Kablosuz
  • Buton Sayısı: 3
  • DPI: 1200 DPI
  • Kullanım Ofisi: Ev-Ofis
  • Mouse Formu: Sağ El
  • Mouse Tipi: Optik  

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Multimedya
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.